Yardım Sistem ekleme

• Konuyu açan Konuyu açan TonyMontana
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 871
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TonyMontana

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Büyüklerim küçüklerim ilk önce söze bilgisizliğimden bahsetmek istiyorum öğrenmek istiyorum fakat bir tek şu sistem eklemede çıkarmada takılıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim hiç internette yazılı fotaraflı videolu anlatım göremedim hep anlatılan şöyle kodu bul altına ekle ama bunlar nasıl yapılıyor neyi nereden bulcam lütfen detaylı anlatabilcek yokmu ?

@Whistle bu konuda tek yardımcı olucak kişi sensin biliyorum lütfen yardımcı olun bana

Kodlarla ilgili işlem olduğu için videolu ya da resimli anlatım pek fayda etmeyecek. Videolu anlatanlar var ancak eninde sonunda kodları öğrenmeniz gerekiyor. İlk olarak programlama temellerini öğrenmenizi tavsiye ederim. Kodlama bilgisi olmadan o yönergeleri uygulamak zor.

Kodlarla ilgili işlem olduğu için videolu ya da resimli anlatım pek fayda etmeyecek. Videolu anlatanlar var ancak eninde sonunda kodları öğrenmeniz gerekiyor. İlk olarak programlama temellerini öğrenmenizi tavsiye ederim. Kodlama bilgisi olmadan o yönergeleri uygulamak zor.
Adminimizin de dediği gibi kodları öğrenmek en önemlisi ama yok ben öğrenmek istemiyorum diyorsanız bol sistemli filesler indirin birde alt yapılık bir files indirin bir sistem ekleyeceğiniz zaman o sistemin ekli olduğu filesteki kodlara bakarak kodları nasıl yerleştireceğinize göz aşinalığı olur zamanla sistem ekleyebilir, sökebilirsiniz.

bu foruma açtığım sistem ekleme videoları var onu izle.

öncelikle anlatımlı dosyayı kendine indir
sonra videoyu yavaşlat
anlatım ile videoyu karşılaştır neyi nereye ekliyorum gör