Çözüldü Sistem ekledikten sonra karakter ekranı açılırken clientin kapanması

• Konuyu açan Konuyu açan sametkemh
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 598
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sametkemh

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar metin2 geliştiriciliği yapmaya başladım kendi filesimi yapmaya çalışıyorum biraz hobi biraz da bir şeyler öğrenmek amaçlı kendimi geliştirmek için. Yalnız ilk adımda taşa takıldık gibi neyse uzatmayayım :)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
şurdaki item altında gmlerin itemin kodunu görme sistemini ekledim fakat ne yazdıysa aynısını yaptım bi hata görmedim ama debug exe ile karakter ekranı açılmadan client kapanıyor ve syser hataları alıyorum. Ekliyorum alta yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim. Forumu youtubedaki videolarını izleyerek keşfettim ve geliştirmek için oldukça yararlı bir site diye düşünüp kaydoldum ve sanırım sürekli burdayım artık :D Sistemin resmi de ekliyorum olurda anlamaz iseniz. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Eklentileri

• syserr.txt
    syserr.txt
    10,5 KB · Gösterim: 28
  • tKByoNy3Q-e-obFdqSlI6w.png
    tKByoNy3Q-e-obFdqSlI6w.png
    875,4 KB · Gösterim: 172
Hoşgeldiniz :)
Syserr kaydına göre tab hatası yapmışsınız. UiTooltip.py - 95.satırı kontrol edin.

Teşekkürler hoşbuldum :)
Hocam kontrol ettim fakat c++ bilgim yok öğrenmeye araştırmaya meraklı biriyim derslerini izliyorum arada falan tab hatası varsa nasıl düzeltirim bunu da bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz tam olarak nasıl yapmam gerekiyor 95. satırı atsam?

Buyrun bu şekilde deneyin. Dosyayı olduğu gibi değiştirin.

Dosya Eklentileri

Buyrun bu şekilde deneyin. Dosyayı olduğu gibi değiştirin.
Hocam elinize sağlık da bişey sorucam ben aynı şekilde bunu yaptığım da oldu yani sizinki gibi bi boşluk bıraktım sizdeki çalıştı benimki neden çalışmadı tıpatıp aynı boşluk kapatıp packı attım eminim o konuda da niye böyle oluyor bi bilginiz var mı?

Sizin yaptığınız boşluk, bir alttaki fonksiyona bağlanmış.
111.jpg

Benim yaptığımda ise tamamen bağımsız hale geldi.

222.jpg

.py dosyalarında düzenleme yaparken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bir boşluk hatası bile çalışmamaya sebep olabiliyor.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.