Yardım Simya problemi

• Konuyu açan Konuyu açan cobo54
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 684
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

Merhaba tekrardan, uzun zaman olmuştu umarım keyfiniz yerindedir. Size bir sorum olacaktı yukarıda videoda göreceğiniz üzere mitsi üstüne simya sınıfı ekledim sarı sekmede problem yok ancak yeşil ve mor sekmede problem var (sadece elmas'ta oluyor diğerlerinde sorun yok) simyaları bazı slotları sürükleyemiyorum. Bu öğe kemer envanterine taşınabilir tarzında bir şey yazıyor (korece olarak) tahminimce kemer envanter ile yeşil ve mor sekme çakışıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Fikri olan varsa sevinirim.

Herhangi bir syserr alıyor musun? debug mod ile giriş yapın konsolda gönderilen pos değerlerini kontrol edin. Envanter slot çoğaltma muhabbetine benzer bir şekilde slotları çoğaltman gerekiyor

Herhangi bir syserr alıyor musun? debug mod ile giriş yapın konsolda gönderilen pos değerlerini kontrol edin. Envanter slot çoğaltma muhabbetine benzer bir şekilde slotları çoğaltman gerekiyor

Mitsi simya sistemi ekleme konusundan bakarak ekledim. Zaten gözüktüğü üzere sarı slotta problem yok ancak mor ve yeşilde var. Bir de debug modunda video aldım bakabilirsiniz.

Detaylı incelemek lazım bir şey diyemiyorum yaptıklarını en baştan tekrar kontrol etmeyi denedin mi? Matematiksel işlemlerinde bir sorun var gibi gözüküyor