İstek Silah Zırh Efeckt Sistemi Arıyorum

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

orhanha4rd

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba aşağıdaki videodaki olan giyilebilir silah zırh efeckt sistemini arıyorum elinde olan var mı ?
Gece gündüz demeden araştırdım bulamadım.

Dostum youtube MaviRuh efekt sistemi yaz çıkar o sistemi kullanabilirsin ister silah zırha ister silah kostüm,zırh kostüme efekt ver.

Eğitim Setim İçerisinde Çok Sayıda Efect Sistemi ve Efectler Mevcuttur. Maviruh'un Anlatmış Olduğu ile İstenilen Efect Sistemi Çok Farklı Sistemler. Maviruh'un Efect Sistemi Sanırım Birtek Zırhlara Oluyor Sağ El veya Sol El Efect Vermiyor Geliştirmesiz Olarak Ama Kullanılabilir. Eğitim Serimin İçerisinde Anlatım Videosu Mevcuttur Efect Sistemi Ekleme İle Alakalı.

Eğitim Setim İçerisinde Çok Sayıda Efect Sistemi ve Efectler Mevcuttur. Maviruh'un Anlatmış Olduğu ile İstenilen Efect Sistemi Çok Farklı Sistemler. Maviruh'un Efect Sistemi Sanırım Birtek Zırhlara Oluyor Sağ El veya Sol El Efect Vermiyor Geliştirmesiz Olarak Ama Kullanılabilir. Eğitim Serimin İçerisinde Anlatım Videosu Mevcuttur Efect Sistemi Ekleme İle Alakalı.
Doğru eklenirse sorunsuz çalışıyor sistemi zamanında kullandım ve hem silah zırh ve kostümler dahil sorunsuz efekt veriyordu.
Eklemelerde yanlış yapmış olsanız gerek zamanında size kurmuştum test ettik bir problem olmamıştı ?