Çözüldü sh start hatası

• Konuyu açan Konuyu açan CalvinGiorgio
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 656
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
@Whistle Öncelikle bizler için hazırladığın eğitim videoları için ağzına yüreğine sağlıklar diliyorum.

Ders8'de videodaki gibi tüm yönergeleri izledim ve uyguladım lakin en sonunda sh start.sh hatası ile karşılaştım görselden bakabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Videoyu yaklaşık 4 kere felan başa sarıp yaptığım işlemleri inceledim bire bir aynı adımları izledim fakat sh start.sh sonucunda aldıgım hata bu şekilde acaba yanlış bir işlem yaptım mı aklınıza gelebilicek birşey var mı teşekkür ederim

Açtığınız konuyu düzenlemek yerine, yeni bir yorum olarak çözdüğünüzü belirtip çözümü yazabilirsiniz.

Konu içeriği geri getirildi. Lütfen bir dahaki sefere altına yorum olarak çözdüğünüzü teyit ediniz..

Hata Çözümü: Auth, kanallar, ch99 "CONFİG" dosyasındaki sql şifresi yazılmadığı için hata alıyormuşum. Şifreyi girdikten sonra sorun çözüldü.

Çözüm
Çözümü belirttiğiniz için teşekkürler. Böyle durumlarda sorunun kaynağını tespit etmek için syserr ve syslog dosyalarına bakabilirsiniz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.