Çözüldü Server Files

• Konuyu açan Konuyu açan mukadderat
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mukadderat

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Geliştiricilik playlistine yeni başlamış bulunmaktayım, videoda kullanılan frozen filesı araştırdım ama bulamadım (turkmmo da bir tane konu var ama linkler ölmüş), ben de bulduğum farklı bir server filesı denedim.
İzninizle 3 sorum olacak:
  1. CH1'i açmama rağmen sunucuya bağlanırken hata ekranıyla karşılaştım. Kullandığım server files yüzünden olduğunu düşündüğüm için direkt olarak freebsd'yi kaldırdım ve tekrardan kurulum yaptım. Filezilladan attığımız dosyaları düzenlemenin başka yolu yok mu? Denediğim her server files hatalı çıktığında ikide bir freebsd kurulumu mu yapmak zorunda kalacağım?
  2. Geliştiricilik eğitiminde kullanılan frozen files linkleri verilmemiş anlıyorum, yine de buna alternatif olarak en azından forumda yeni başlayanlar için files önerisi gibi bir konu olsa da direkt olarak ordan çalışsak? Hali hazırda yeni başlamış biriyim ve hevesimi kaybetmek üzereyim. Tüm haftasonu uğraştım ama oyuna giriş bile yapamadım.
  3. Önerdiğiniz bir server files var mı? Bulduklarımın hepsi bug kaynıyor yorumlardan anladığım kadarıyla. Videoların tamamını izlemedim, izlediğim taktirde belki fixleyecek yetiye sahip olurum ama hali hazırda sorunsuz bir files varken sorun dolu filesda çalışmak istemem.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. :D

Çözüm
Frozen'in filesi Maxmi'nin alt yapısını kullanıyordu. Bi forumlarda bakiyim güncel link olursa paylaşırım. Aslında oyunların açılması gerekiyor. Hangi hataları alıyorsunuz?

Tamamdır bizim forumda da paylaşılmış. Maxmi 3.6 #linkler güncel buradan filesi indirebilirsiniz. Altyapı aynı olduğu için sorun olacağını sanmıyorum. Yalnız bu filesler o döneme ait olduğu için güncel özellikler olmayabilir. (k envanter vs)

Zamanım olsa ilk sızdırılan kraizy.tgz dosyaları ile bi altyapı hazırlamayı göstereceğim ve dosyaları da paylaşmayı planlıyorum ama çok zaman alan bi işlem ve bu sene ona vakit ayıracağımı sanmıyorum..

Ekleme;
En azından sürekli freebsd kurarak iyice öğrendiklerinizi pekiştirmiş oldunuz. :D
Frozen'in filesi Maxmi'nin alt yapısını kullanıyordu. Bi forumlarda bakiyim güncel link olursa paylaşırım. Aslında oyunların açılması gerekiyor. Hangi hataları alıyorsunuz?

Tamamdır bizim forumda da paylaşılmış. Maxmi 3.6 #linkler güncel buradan filesi indirebilirsiniz. Altyapı aynı olduğu için sorun olacağını sanmıyorum. Yalnız bu filesler o döneme ait olduğu için güncel özellikler olmayabilir. (k envanter vs)

Zamanım olsa ilk sızdırılan kraizy.tgz dosyaları ile bi altyapı hazırlamayı göstereceğim ve dosyaları da paylaşmayı planlıyorum ama çok zaman alan bi işlem ve bu sene ona vakit ayıracağımı sanmıyorum..

Ekleme;
En azından sürekli freebsd kurarak iyice öğrendiklerinizi pekiştirmiş oldunuz. :D

Çözüm

Sunucuya bağlanırken hata hatasını aldım ama dediğim gibi server files kaynaklıydı muhtemelen.

Teşekkür ederim ilginiz için. Bu k envanteri gibi güncel özellikleri eklemek çok mu tecrübe istiyor?

Ekleme;

Aynen en azından o açıdan yüzümüz gülüyor. :D:D

Teşekkür ederim ilginiz için. Bu k envanteri gibi güncel özellikleri eklemek çok mu tecrübe istiyor?
Kodlarla daha önce uğraştıysanız yönergeleri uygulamanız zor olmaz ama sistem kaynaklı hatalı düzeltmek için tecrübe gerekiyor

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.