Çözüldü Sınırsız Nesne Market Ürünlerini Kaldırmak

• Konuyu açan Konuyu açan TonyMontana
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 8
  • Gösterim Gösterim 554
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

TonyMontana

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar oyuna başladığımızda yukarda exp artışı eşya elde şansı falan veriyor biliryorsunuzdur :

Görsel:
eşya.png

Bu Özellikleri kapatmak istiyorum bunu nereden yapıcam acaba?

Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim

player.account tablosunda gold_expire, silver_expire, safebox_expire, autoloot_expire, fish_mind_expire, marriage_fast_expire, money_drop_rate_expire sütunlarından ayarlanıyor.

player.account tablosunda gold_expire, silver_expire, safebox_expire, autoloot_expire, fish_mind_expire, marriage_fast_expire, money_drop_rate_expire sütunlarından ayarlanıyor.
Buraya ek olarak siteden üyelik alındığında da bazı paneller dropları veriyor, oradan da kaldırabilirsin

evet orada gördüm fakat oyuna yeni karakter oluşturuyorum ve ozaman bana bu özellikleri veriyor ben bunu istemiyorum bunları sandıklardan cıkan hırsız eldiveni ile ayarlamak istiyorum

evet orada gördüm fakat oyuna yeni karakter oluşturuyorum ve ozaman bana bu özellikleri veriyor ben bunu istemiyorum bunları sandıklardan cıkan hırsız eldiveni ile ayarlamak istiyorum
@Whistle nin söylediği account tablosundan, ilgili sütunların default değerlerini geçmiş tarihli yap düzelir.
Örnek görsel;
yenipng.PNG

HOCAM İŞİNİZİ ZORLAŞTIRIYORUM BİLİYORUM ÖZÜR DİLERİM AMA ACCOUNT DAMI AŞŞAĞIDAKİ PLAYERDEMİ İNANKİ PLAYER.ACCOUNT DİYE BİR YER GÖRMÜYORUM
1667229318037.png

En üstteki account tablosuna sağ tıklayıp "design table" diyerek ilgili sütunları düzenleyebilirsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.