Yardım Rubinum envanter kemer gözükmeme sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

tc1322

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Sorunun sebebini anlamış değilim. Client syserr bırakmıyor hiçbir şekilde.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Eklediğim kodlar aşağıda mevcut
Rubinum Tarzı Envanter Sistemi

bendekiler

inventorywindow
uiinventory

ekleme yapmadan
uiinventory
inventorywindow

not: sadece ilk 2 sayfayı aktif ettim.
edit: bakmak isteyenler için orjinal dosyaları ekledim.

Son düzenleme:
Net fikrim yok ama şöyle bir tahmin yuruteyim,
Eğer kemer sorunsuz takılıyorsa ve işliyorsa, tek sorun görüntü ise bunun en olası sebebi şu olabilir;

Kemer arkaplanda takılıyordur ancak görüntü olarak ortada bir slot/sayfa olmadığı için görünmüyordur. Yani kemerin oturduğu slot, şu an var olanlardan biri değil sanırım. Görünmeyen veya aktif edilmeyen bir slota takılıyor sanırım. Aksi halde muhakkak syserr verirdi diye düşünüyorum.

Net fikrim yok ama şöyle bir tahmin yuruteyim,
Eğer kemer sorunsuz takılıyorsa ve işliyorsa, tek sorun görüntü ise bunun en olası sebebi şu olabilir;

Kemer arkaplanda takılıyordur ancak görüntü olarak ortada bir slot/sayfa olmadığı için görünmüyordur. Yani kemerin oturduğu slot, şu an var olanlardan biri değil sanırım. Görünmeyen veya aktif edilmeyen bir slota takılıyor sanırım. Aksi halde muhakkak syserr verirdi diye düşünüyorum.
Bencede envanterin arkasında kalıyor başka açıklaması yok gibime geliyor orjinal envantere geri döndüğümde sıkıntı kalmıyor ama bu rubinum da böyle sıkıntı çıkarıyor. Kodların arasında da fark göremiyorum anlamadım ki isterseniz orjinal halini de konuya dahil edeyim.

Bencede envanterin arkasında kalıyor başka açıklaması yok gibime geliyor orjinal envantere geri döndüğümde sıkıntı kalmıyor ama bu rubinum da böyle sıkıntı çıkarıyor. Kodların arasında da fark göremiyorum anlamadım ki isterseniz orjinal halini de konuya dahil edeyim.
Orijinal dosyalarda kemerin takıldığı slot ile rubinum slotlarını karşılaştırın. Muhtemelen burdan bir sonuç çıkar. İlgili uiscript dosyalarında da karşılaştırma yapın.