Yardım ROOT dosya uzantısını açamıyorum

• Konuyu açan Konuyu açan alicabbar01
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 627
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

alicabbar01

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese selamlar arkadaşlar metin2 de oynadığım sunucunun pack klasörünün içindeki root.eix ve root.epk olması gerekirken benim oynadığım sunucuda bu dosyalar root.lis ve root.mer şeklinde UNPACK veya ETERNEXUS yada EPACK programlarıyla açmaya çalıştım ama dosyalar gözükmüyor sanırım uzantıyla alakalı bir durum uzantıları değiştirdim programda gözüktü bu sefer açınca uygulama durduruldu diye uyarı aldım ben bu root.lis ve root.mer uzantılı dosyaları nasıl açarım ve oynama yapabilirim acil bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM... <3

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Eternexus donuyorsa kilitlidir başka açan progamlar var fakat ücretli normal olarak zor açarsın hadda hiç açamazsın diyebilirim.

Fotodaki kısmı elindeki filesa göre düzenle ordaki .eix ve .epk kısımlarını değiştir öyle dene bu dosyaları görmesini sağlar. Bu şekilde amayı dene
eğer açmassa index ve data değerlerini değiştirmen gerek bunun için client source/EterPack/EterPack.cpp içindeki şu kodu arat "static string s_strEterPackKey" oradaki yorun halindeki değerler eterpack32 de değiştirmen gereken index ve data değerleri.

Ekran Alıntısı.PNG