İstek Rinamt2 Corap Bozdurma

• Konuyu açan Konuyu açan akarca
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 151
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

akarca

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Kelimelerin baş harflerini büyük ya da hepsini büyük yazmak yasaktır!
Selamun aleykum elinde rinamt2 envanter corap bozurma sag tık questi olan varmı arkadaslar görev kısmında corap bozdur corap al sistemi calısıyor ama envanterde corap tıklıyorum yanıt vermiyor bu konuyla ilgili bilgi paylasırsanız sevinirim tesekurler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Selamun Aleykum Elinde Rinamt2 Envanter Corap Bozurma Sag Tık Questi Olan Varmı Arkadaslar Görev Kısmında Corap Bozdur Corap Al Sistemi Calısıyor Ama Envanterde Corap Tıklıyorum Yanıt Vermiyor Bu Konuyla İlgili Bilgi Paylasırsanız Sevinirim Tesekurler

Çorap kodunu ve çorabın içinden çıkmasını istediğin eşyaların kodlarını ve adetlerini yazar mısın

Çorap kodunu ve çorabın içinden çıkmasını istediğin eşyaların kodlarını ve adetlerini yazar mısın
tmdır hocam Allah Razı Olsun Sizden

ÇORAP KODU = 50010
Hocam Corapba Sag Tık Yaptıgın Zaman 1.5 t Direk Envantere Girsin Yani Sag Görev Kısmında Nasıl Bozdurup Alıyorsak o Sıstem Calısıyorsa Aynı Sekıldede Envanterde Sag Tık Yaptıgın Zaman Direk Bozulsun 1.5t Envanterde Corap Var Tıklıyoruz Hıc Calısmıyor

ÇORAP KODU = 50010
Hocam Corapba Sag Tık Yaptıgın Zaman 1.5 t Direk Envantere Girsin Yani Sag Görev Kısmında Nasıl Bozdurup Alıyorsak o Sıstem Calısıyorsa Aynı Sekıldede Envanterde Sag Tık Yaptıgın Zaman Direk Bozulsun 1.5t Envanterde Corap Var Tıklıyoruz Hıc Calısmıyor
Lua (Quest):
Genişlet Daralt Kopyala
quest corappara begin
    state start begin
        when 50010.use begin
            if pc.money >= 500000000 then
                chat("Envanterinde cok fazla yang tasiyorsun")
            return
            end
            pc.change_gold(1500000000)
            pc.remove_item(50010,1)
        end
    end
end

500m ve fazla yang tasırsan uyarı vericek şekilde yaptım istersen düzenlersin oyunundaki para sınırı ne kadar bilmiyorum.

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
quest corappara begin
    state start begin
        when 50010.use begin
            if pc.money >= 500000000 then
                chat("Envanterinde cok fazla yang tasiyorsun")
            return
            end
            pc.change_gold(1500000000)
            pc.remove_item(50010,1)
        end
    end
end

500m ve fazla yang tasırsan uyarı vericek şekilde yaptım istersen düzenlersin oyunundaki para sınırı ne kadar bilmiyorum.
2 t hocam

yaptım denıyorum

Dosya Eklentileri

• uuuuuuu.webp
    uuuuuuu.webp
    8,8 KB · Gösterim: 13