Çözüldü Razadör/Nemere Vurduğunda Client Crash

• Konuyu açan Konuyu açan MEKA
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 862
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MEKA

Discord: mekaprojects
Süper Moderatör
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Başlıktanda anlayacağınız üzere nemere ve razadör vurduklarında client hata veriyor. Debug modda vs kontrol ettim olumsuz bir durum gözükmüyor.
1636109787947.png

Çözüm
1636143357269.png

monster ve monster2 dosyasını birleştirmiştim slotların vs yolunu ayarladım ama saçma bir şekilde server tarafıyla bir türlü eşleşmedi monster2 dosyası olmak zorunda sanırım sıfırdan pack yapmak zorunda kaldım bu yüzden monster2 iptal ettiğim için kullandığım dosyalar görselde mevcut foxfs kullanıp monster2 iptal ettiğinizde böyle bir sorunla karşılaşacaksınız. sadece npc2 iptali var şuanda npc2de bulunan petleri pet kısmına aldım binekleri mount kısmına geri kalan npc dosyalarınıda npc kısmına taşıdım bunları yaparken gr2 texture changer kullanmanız gerekiyor.

@Yeniceri yinede yardımın için teşekkürler güzel bir rehber oldu banada
Bu iki mobun dosyalarında bir eksiklik olabilir mi ? .msa yada .gr2 falan. Eğer böyle bir şey varsa syserr vermeyip de anlık olarak çökmesi muhtemel gibi geliyor. Bir de server ve client taraflı mob dosyaları(motlist.txt vs) eşit değilse ondan da olabilir.

Bu iki mobun dosyalarında bir eksiklik olabilir mi ? .msa yada .gr2 falan. Eğer böyle bir şey varsa syserr vermeyip de anlık olarak çökmesi muhtemel gibi geliyor. Bir de server ve client taraflı mob dosyaları(motlist.txt vs) eşit değilse ondan da olabilir.
Elinde var ise yamahun_boss dosyalarını gönderebilir misin hem pack taraflı hem server

Foxfsden kaynaklanıyor monster2 kullanmadan tüm herşeyi monsterdan yapmaya çalıştım fakat saçma bir şekilde olmuyor data/monster içindeki şeyler ile packteki şeyler aynı ama otovuruşta client gidiyor :D Pack tarafında bir problemde gözükmüyor

1636143357269.png

monster ve monster2 dosyasını birleştirmiştim slotların vs yolunu ayarladım ama saçma bir şekilde server tarafıyla bir türlü eşleşmedi monster2 dosyası olmak zorunda sanırım sıfırdan pack yapmak zorunda kaldım bu yüzden monster2 iptal ettiğim için kullandığım dosyalar görselde mevcut foxfs kullanıp monster2 iptal ettiğinizde böyle bir sorunla karşılaşacaksınız. sadece npc2 iptali var şuanda npc2de bulunan petleri pet kısmına aldım binekleri mount kısmına geri kalan npc dosyalarınıda npc kısmına taşıdım bunları yaparken gr2 texture changer kullanmanız gerekiyor.

@Yeniceri yinede yardımın için teşekkürler güzel bir rehber oldu banada

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.