Bulundu Rütbe sistemi için isim önerisi

• Konuyu açan Konuyu açan asilords
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 62
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

asilords

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Savaş sistemi yapıyorum rütbelere isim bulmakta zorlanıyorum, piyasadaki serverler gibi oyunun yapısıyla alakasız onbaşı yüzbaşı vs. Kullanmak istemiyorum. Başka asya mmo oyunlarunda benzer rütbe aklına gelen varsa fikirlere açığım.

Çözüm
Aklıma şey geldi 12 adet rütbe yap isimlerine zodyak tapınağının 12 patronun isimini koy her rütbe atladığında normal bonusların yanında o rütbenin ismindeki patrona karşı güçlü yap. Zodyak tapınağın varsa güzel olabilir. :)
Aklıma şey geldi 12 adet rütbe yap isimlerine zodyak tapınağının 12 patronun isimini koy her rütbe atladığında normal bonusların yanında o rütbenin ismindeki patrona karşı güçlü yap. Zodyak tapınağın varsa güzel olabilir. :)

Çözüm
Eski tarz kraliyetli files üsütmde çalışıyorum ortlamalı silahlı olan. 12 patronun ismini bilmiyorum bakacağım şimdi ben kızıl ormandan sonra gelen güncellemeler hakkında bilgim sıfır :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.