Çözüldü QUIVER(Ok Çantası) Bir oka ihtiyacım var.

• Konuyu açan Konuyu açan nyami
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 624
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nyami

ZeRo
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ok Çantası sistemi sürekli olarak "Bir oka ihtiyacım var." bu hatayı veriyor sistemi baştan sona 3-4 defa kontrol ettim ve başka filestan sökerekte denedim. Bir yerde küçük bir hata var ama çözemedim. Hiç bir şekilde ok çantası takılıyken ok atmıyor. Syserrler boş.
1691083083493.png

"Bir oka ihtiyacım var." bu cümlenin orijinal dildeki karşılığını bulup kodlar içerisinde aratın. İlgili kod satırını bulabilirsiniz diye düşünüyorum

normal ok var ise çanta harici birde çantayı çıkarıp onu takıp dener misin ?

Oklar : filesinde bu oklar mevcut ise
/item [OkKodu] [Miktar] (Örn. /Item 8000 200 = 200 Tahta Ok)
8000 Tahta Ok
8001 Bambu Ok
8002 Taş Ok
8003 Demir Ok
8004 Çelik OK
8005 Gümüş OK
8006 Ateşten Ok
8007 Zehirli Ok
8008 Buzdan Ok
8009 Lanetli Ok

yukarıda gm kodları verdim /i 8000 yaz gelen oku tak dene birde bakalım bir o şekilde atış yapıyor mu ?
ona göre çözüm önerileri veriyim..

İstersen bunuda deniyebilirsin.. kodları görmeden çözmek zor ama bir tavsiye vereyim..

bu ok çantası sistemini bak kendi kodların ile karşılaştır veya ok çanta sistemini yeniden ekle sorunun çözülür..
en temiz kodlanmış versiyonudur. test edilmiştir. sağlamdır. çalışır durumdadır. hiç bisey bilemiyorsan sistemden gözlemle kendi filesinde o kod satırlarını bizimle paylaş

Ok Çanta Sistemi
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Son düzenleme:
"Bir oka ihtiyacım var." bu cümlenin orijinal dildeki karşılığını bulup kodlar içerisinde aratın. İlgili kod satırını bulabilirsiniz diye düşünüyorum
İlgili bölümleri de bir kod hatası bulamadım =). Örnek fileslar ile 1-1 aynı durumda(Osmanlı vb.).

normal ok var ise çanta harici birde çantayı çıkarıp onu takıp dener misin ?

Oklar : filesinde bu oklar mevcut ise
/item [OkKodu] [Miktar] (Örn. /Item 8000 200 = 200 Tahta Ok)
8000 Tahta Ok
8001 Bambu Ok
8002 Taş Ok
8003 Demir Ok
8004 Çelik OK
8005 Gümüş OK
8006 Ateşten Ok
8007 Zehirli Ok
8008 Buzdan Ok
8009 Lanetli Ok

yukarıda gm kodları verdim /i 8000 yaz gelen oku tak dene birde bakalım bir o şekilde atış yapıyor mu ?
ona göre çözüm önerileri veriyim..

İstersen bunuda deniyebilirsin.. kodları görmeden çözmek zor ama bir tavsiye vereyim..

bu ok çantası sistemini bak kendi kodların ile karşılaştır veya ok çanta sistemini yeniden ekle sorunun çözülür..
en temiz kodlanmış versiyonudur. test edilmiştir. sağlamdır. çalışır durumdadır. hiç bisey bilemiyorsan sistemden gözlemle kendi filesinde o kod satırlarını bizimle paylaş

Ok Çanta Sistemi
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Normal oklarda bir sorun yok. Aynı sistemi kullanıyorum. Bir yerden hazır sistem indirmek değilde zaten çalışan fileslardan sökerek işlem yapıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.