Çözüldü Questlib.lua syserr

• Konuyu açan Konuyu açan mnyk2070
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mnyk2070

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
bu kod satırını eklediğim de verdiği syserr şu şekilde

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Oct  8 20:38:36 :: InitializeLua: LOAD_QUESTLIB_FAILURE(locale/turkey/quest/questlib.lua)

Lua (Quest):
Genişlet Daralt Kopyala
party_get_member_pids = function()
    local pids = {party.get_member_pids()};
    return pids;
end

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,4 KB · Gösterim: 168
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Sayfayı yenileyip konunuzu kontrol edin. Düzenledim. :) Lua dilinde ; virgül kullanılmıyor.
Parti üyelerini almak için questlib.lua'ya bu kodu eklemenize gerek yok. Yazacağınız questlerde
party.get_member_pids() direk olarak bunu kullanabilirsiniz.

Questlerde grup üyelerini kullanmak için daha önce yayımladığım şu videolu rehbere bakabilirsiniz. (Zaten video kapak resminde kodlar gözüküyor. :D)
Return değerine ; koyulmuyor diye biliyorum ama yanlış bilgi de olabilir bi dener misiniz ?

Hangi kodları ekleyince? Resim olarak eklemişsiniz. :) Kodu düzeltmek isteyenler için kod editörüne eklerseniz daha iyi olur.

Sayfayı yenileyip konunuzu kontrol edin. Düzenledim. :) Lua dilinde ; virgül kullanılmıyor.
Parti üyelerini almak için questlib.lua'ya bu kodu eklemenize gerek yok. Yazacağınız questlerde
party.get_member_pids() direk olarak bunu kullanabilirsiniz.

Questlerde grup üyelerini kullanmak için daha önce yayımladığım şu videolu rehbere bakabilirsiniz. (Zaten video kapak resminde kodlar gözüküyor. :D)

Çözüm
Sorununuzu hangi yorum çözdüyse işaretlemeyi unutmayın. Konu başlığını güncelliyorum.

Sorun çözüldü işaretlendiğinden dolayı kilitlenmiştir.
İyi Forumlar dilerim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.