Çözüldü Quest ile boss çağırma

• Konuyu açan Konuyu açan lmaohw
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 180
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

lmaohw

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, quest ile boss çağırma yaptım iteme atadım bunu fakat sadece çağıran oyuncuya özel olmasını nasıl sağlayabilirim Metin2 Quest Fonksiyonları (Açıklamalı Şekilde)
bu konuya baktım biraz ama çözüm bulamadım

Çözüm
Evet onu düşündüm ama şuan güncel serverlerda olan bossu yanına çağırma olayını metin map haritalarında kesme olayı var ya o tarz bir şey istiyorum aslında
game ve client srcde işlemler yapmanız lazım,
Çağırdığınız bossa sadece sizin hasar verebilir olmanız, çağırdığınız bossun sadece size görünür olması ve sadece size saldırması gibi kontroller gerekiyor
İteme sağ tıkladığında tek kat boss gibi bir zindan haritasına gönderip bossu kesince o haritadan çıkmasını sağlayabilirsiniz

İteme sağ tıkladığında tek kat boss gibi bir zindan haritasına gönderip bossu kesince o haritadan çıkmasını sağlayabilirsiniz
Evet onu düşündüm ama şuan güncel serverlerda olan bossu yanına çağırma olayını metin map haritalarında kesme olayı var ya o tarz bir şey istiyorum aslında

game ve client srcde işlemler yapmanız lazım,
Çağırdığınız bossa sadece sizin hasar verebilir olmanız, çağırdığınız bossun sadece size görünür olması ve sadece size saldırması gibi kontroller gerekiyor

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.