Yardım Quest d.jump_all

• Konuyu açan Konuyu açan kullanici
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 10
  • Gösterim Gösterim 667
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kullanici

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Hepinize merhabalar
Bugün bi quest yazmaya çalıştım fakat normal şartlar altında çalışması gereken jump all komutu hiçbi yerinde çalışmıyor wuestin bi önceki questimde çalışıyordu fakat şuan jump all her türlü denedim olmuyor

İstersen questi çalıştırdıktan sonra çıkan syserr kayıtlarını paylaşın. Belki yanlış bi ekleme vardır

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Nov 10 22:57:41 :: WriteRunningStateToSyserr: LUA_ERROR: quest antik_dungeon.start click
SYSERR: Nov 10 22:38:34 :: WriteRunningStateToSyserr: LUA_ERROR: quest antik_dungeon.start click
SYSERR: Nov 10 22:27:51 :: RunState: LUA_ERROR: [string "antik_dungeon"]:7: attempt to index field `fear_dungeon_pos' (a nil value)
SYSERR: Nov 10 19:51:52 :: AddServerTimer: already registered server timer name:antik_piramid_15minutesleft arg:0
SYSERR: Nov 10 19:37:08 :: AddServerTimer: already registered server timer name:antik_piramid_15minutesleft arg:0
SYSERR: Nov 10 22:38:34 :: RunState: LUA_ERROR: [string "antik_piramid"]:4: attempt to index global `settings' (a nil value)
SYSERR: Nov 10 22:27:51 :: RunState: LUA_ERROR: [string "antik_piramid"]:7: attempt to index field `fear_dungeon_pos' (a nil value)
Fear dungeonla.ilgili olan kısmı düzelttim benim hatamdı ama. Yinede çalışmıyor jumpall

Burada ışınlanmayla ilgili bir şey yok. Belki aynı server timer'ı tekrar tekrar çalıştırmaya çalıştığı için olabilir

Burada ışınlanmayla ilgili bir şey yok. Belki aynı server timer'ı tekrar tekrar çalıştırmaya çalıştığı için olabilir
Başka bi questten örnek almaya çalıştım server timer kill içine yazmış jump all komutunu ben o fonksiyon da her satıra teker teker yazıp denedim hiç çalışmadı bu arda yanlış yazdıysam kb