Yardım Python sys yardım!

• Konuyu açan Konuyu açan coku22
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 216
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

coku22

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, Phase HandShake does not handle this header (header: 10, last: 250, 10) hatası aldım ilk defa neyden kaynaklandığı hakkında bilgim yok az önce karşılaştım serveri test ederken metin kestim bk attı onu aldım k envanterine gönderdi sorun yok bk okuyor ama bu sys ilk defa düştü. Daha önce böyle bir sorun yoktu hiç bir değişiklik yapılmadı daha önceden de yaptığım işlemdi ama ilk defa böyle sys düştü.

packet.h leri kıyaslayın hocam server client taraflı tüm verilen sayılar iki tarafta da aynı mı ona bakın, aynı olmayanlar çıkarsa aynı hale getirin. her şey stabil görünüyorsa allah kolaylık versin. hangi filesı kullanıyorsunuz?

packet.h leri kıyaslayın hocam server client taraflı tüm verilen sayılar iki tarafta da aynı mı ona bakın, aynı olmayanlar çıkarsa aynı hale getirin. her şey stabil görünüyorsa allah kolaylık versin. hangi filesı kullanıyorsunuz?
Kontrol sağladım ama gözümden kaçmadı ise farklılık göremedim. Ve ayrıca kaç kere daha yaptıysam vermedi bu sysyi şaka gibi.

Bu sys oyuna girerken bazen "giriş yapılıyor..." da kalırken veriyor ve hesaba giriş yapmıyor iptal edip tekrar denediğiniz zaman oyuna giriş yapıyor bunu ya hesap kaydetme sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyorum yada pc kötü olduğu için özellikle pc berbat benim. :)

Son düzenleme:
Bu sys oyuna girerken bazen "giriş yapılıyor..." da kalırken veriyor ve hesaba giriş yapmıyor iptal edip tekrar denediğiniz zaman oyuna giriş yapıyor bunu ya hesap kaydetme sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyorum yada pc kötü olduğu için özellikle pc berbat benim. :)
Bu sorun bendede olmuştu, anlık internetim koptuğu için oluyormuş. Çok önemli bir şey değil.