Yardım PVP SANAL MAKİNE AÇILMIYOR ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VAR MI?

• Konuyu açan Konuyu açan sadoo359
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 421
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Hocam bu şekilde kimse yardımcı olamaz. 112'yi arayıp "Karnım ağrıdı." diyip telefonu yüzüne kapatmak kadar enteresan bir mesaj girmişsin, ne başı var ne sonu. Sanal makine en başta hiç başlatılamıyorsa bios ayarlarında virtualization / sanallaştırma ayarı kapalı olabilir. Onun dışında makine başlatılıyor fakat bir noktada takılı kalıp boot etmeye devam etmiyorsa bambaşka bir sorun olabilir. Genelde makineye ayırdığım ram yetersiz olduğunda ben bu boot'ta takılı kalma sorunuyla karşılaşıyorum. Fakat daha önceden freebsd'de bir şeyler kurcalanıp sistem bir şekilde başlatılamaz hale getirildiyse nasıl bir yol izlenir bunu bilmiyorum.

Öneri - Soru Sorarken İzlenmesi Gerektiğini Düşündüğüm Diyagram
Konuyu en azından inceleyip, mantık çerçevesi dahilinde; öncesinde ne oldu / hangi ayarlar değiştirildi de açılmamaya başladı, bir hata veya uyarı veriyor mu, boot aşamasında mı kalıyor yoksa en baştan makine hiç mi başlatılamıyor, eğer boot aşamasında kalıyorsa takılı kaldığı esnada ekranda ne yazıyor vs vs. detaylı bir bilgilendirme yaparsan,
konuya hakim olan biri varsa o zaman muhakkak yardımcı olabilir diye düşünüyorum. İyi akşamlar.