Çözüldü Putty'den auth ve ch ipleri göremiyorum

• Konuyu açan Konuyu açan XPyrion
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 14
  • Gösterim Gösterim 977
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

XPyrion

Premium Üye
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Selamın aleyküm dostlar.
Pack üzerinden root dosyalarını düzenleyeceğim fakat sockstat -4 -l komutu girince LOCALEADRESS altında hiçbir adres göremiyorum nasıl hallolur bu?
Şu şekilde olması gerekirken (
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
) bende şu şekilde görünüyor (
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
).

Yardımcı olursanız sevinirim :)
Teşekkürler...

Çözüm
Konu çözülmüştür.
Navicat'ta > common > gmhost > mIP altında 127.0.0.1 eklemem gerekiyordu. Ekleyince düzeldi arkadaşlar. işlem yapmaya başladı. Şimdi LOCAL ADRESlerde görünüyor sockstat -4 -l komutundan sonra
Ekran görüntüsü 2020-10-13 005904.png
ifconfig yazınca inet kısmında ip adresini yazıyor.

Puttyden bahsediyorum dostum

İlk ekteki locale adress altında ki iplerden bahsediyorum

Açılıyor dostum kontrol ettim :/

Bende açılmıyor bu sayfaya erişilemiyor diyor.

Kanalları açtıktan sonra denedin mi ?

kanallar açık tekrar açmaya kalktığımda sürekli tekrar ettiği bir yazı vardı unuttum şimdi hocam :) bende direkt configlerden aldım ki zaten aynısıymış umarım sıkıntı çıkarmaz. Çözüleceğini sanmıyorum bu şekilde ama deneyeceğim. serverinfo.py düzenliyorum şuan

kanallar açık tekrar açmaya kalktığımda sürekli tekrar ettiği bir yazı vardı unuttum şimdi hocam :) bende direkt configlerden aldım ki zaten aynısıymış umarım sıkıntı çıkarmaz. Çözüleceğini sanmıyorum bu şekilde ama deneyeceğim. serverinfo.py düzenliyorum şuan
socket already in use

Farklı bir şeydi dostum da aklıma gelmiyor. Bir bakayım ben olmazsa tekrar güncellerim

Konu çözülmüştür.
Navicat'ta > common > gmhost > mIP altında 127.0.0.1 eklemem gerekiyordu. Ekleyince düzeldi arkadaşlar. işlem yapmaya başladı. Şimdi LOCAL ADRESlerde görünüyor sockstat -4 -l komutundan sonra
Ekran görüntüsü 2020-10-13 005904.png

Çözüm
Çözüldüğüne göre kapatıldı.

Resimleri foruma yüklemeyi unutmayın. Harici resim servisleri bazen sıkıntı çıkartabiliyor. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.