Çözüldü putty ./temizle komut

• Konuyu açan Konuyu açan akarca
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 94
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

akarca

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar normalde puttyden ./temizle sh clear.sh vs gıbı komutlar yazdıgım zaman hıc bır yazı karsıma cıkmazdı sımdı ch acma komutuna kadar önüme cıkan yazı ne oldugunu bılmeden sızlerle paylaşmak ıstedım bırı bana acıklama yapabılırmı veya nasıl duzeltecegıme dahıl konuyu detaylandırırmı acaba hata cıkan yazı asagıda.

cannot open temizle.sh: No such file or directory

start.sh dosyasının olduğu yerde temizle.sh veya clear.sh dosyası olmalı. Eğer yoksa bu dosya silinmiş olabilir.
Kullandığın filesın dosyalarından veya varsa yedeklerinden bu dosyayı tekrar ftpye at.

start.sh dosyasının olduğu yerde temizle.sh veya clear.sh dosyası olmalı. Eğer yoksa bu dosya silinmiş olabilir.
Kullandığın filesın dosyalarından veya varsa yedeklerinden bu dosyayı tekrar ftpye at.
hocam sorun çözüldü format attım yedegımıde aldım hangı yolu denedımde yedek dosyamı gerı yukluyemıyorum yardımcı olurmusunuz

bana hangı kodları denedımse dosyam yuklenmıyor andesk attım bakabılırmısınız oyunu yedek almısım hangı komutlarda olacagını bılmıyorum arastırdım butun kodları denedım yuklenmıyor sunucumada yazıyorum cevap vermıyor

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.