Çözüldü Psm sistemi sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
İlk görseldeki hataları görmezden gelebilirsin, onlar sembolik hatalardır ve diğer hatalardan doğuyor, otomatik olarak kaybolacaklardır.
İkinci görseldeki hatalar için şu konuya bakabilirsin:
Çözüldü - PSM Sistemi eklerken hata

Skill veya effectler için "InstanceBase üyesi değil" diyorsa o effect veya skill senin client'ında yok demektir, o hatayı veren satırı yorum satırına çevir.

İlk görseldeki hataları görmezden gelebilirsin, onlar sembolik hatalardır ve diğer hatalardan doğuyor, otomatik olarak kaybolacaklardır.
İkinci görseldeki hatalar için şu konuya bakabilirsin:
Çözüldü - PSM Sistemi eklerken hata

Skill veya effectler için "InstanceBase üyesi değil" diyorsa o effect veya skill senin client'ında yok demektir, o hatayı veren satırı yorum satırına çevir.
Dediğiniz gibi yaptım onları bu seferde böyle hatalar veriyor o konudaki gerekli yerleri alıyorum daha çok hata veriyor 108 tane hata çıkıyor

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dediğiniz gibi yaptım onları bu seferde böyle hatalar veriyor o konudaki gerekli yerleri alıyorum daha çok hata veriyor 108 tane hata çıkıyor

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
o konudaki en son paylaştığım dosyaların hepsini indirip kendine atarsan sorun çözülecektir. en son paylaştığım cppyi ve en son paylaştığım .h dosyasını at.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.