Çözüldü Proto Sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan mustapheus
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 383
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mustapheus

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar

xxxxmmo altyapı filesinde dump protoda mob protoyu kapatırken sorun yaşamıyorum fakat item proto hiç bir değişiklilik yapmamama rağmen kapanmıyor sebebi ne olabilir

Çözüm
item_proto dosyasının ilk satırlarında gereksiz bir yazı var onu sildikten sonra kapat o şekilde olacaktır
ITEM_VNUM~RANGE ITEM_NAME(K) ITEM_TYPE SUB_TYPE SIZE ANTI_FLAG FLAG ITEM_WEAR IMMUNE GOLD SHOP_BUY_PRICE REFINE REFINESET MAGIC_PCT LIMIT_TYPE0 LIMIT_VALUE0 LIMIT_TYPE1 LIMIT_VALUE1 ADDON_TYPE0 ADDON_VALUE0 ADDON_TYPE1 ADDON_VALUE1 ADDON_TYPE2 ADDON_VALUE2 VALUE0 VALUE1 VALUE2 VALUE3 VALUE4 VALUE5 Specular SOCKET ATTU_ADDON

ilk satır bunu içeriyor satırı tamamen sildim fakat işe yaramadı

item_proto dosyasının ilk satırlarında gereksiz bir yazı var onu sildikten sonra kapat o şekilde olacaktır
aklımı yerine getirdin...
dosyada bozukluk vardır. açılan sunucudan sağlam protoları alıp düzenleyin.
turkmmo altyapı filesi ile uğraşıyorum bu hata sadece bende var görüldüğü kadarıyla ama anlamadım sağlam protolar ile denedim dump protoyu baştan build edip denedim yine hüsran mob protoda herhangi bir sorun yok sadece item protoda yaşıyorum bu sorunu

ITEM_VNUM~RANGE ITEM_NAME(K) ITEM_TYPE SUB_TYPE SIZE ANTI_FLAG FLAG ITEM_WEAR IMMUNE GOLD SHOP_BUY_PRICE REFINE REFINESET MAGIC_PCT LIMIT_TYPE0 LIMIT_VALUE0 LIMIT_TYPE1 LIMIT_VALUE1 ADDON_TYPE0 ADDON_VALUE0 ADDON_TYPE1 ADDON_VALUE1 ADDON_TYPE2 ADDON_VALUE2 VALUE0 VALUE1 VALUE2 VALUE3 VALUE4 VALUE5 Specular SOCKET ATTU_ADDON

ilk satır bunu içeriyor satırı tamamen sildim fakat işe yaramadı

aklımı yerine getirdin teşekkür ederim ftpdeki item protoyu alıp değiştirdim eskisiyle düzeldi

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.