Çözüldü Premium sisteminde bir hata

• Konuyu açan Konuyu açan DeadLyEscaPe
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 627
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

DeadLyEscaPe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, overfall2'den premium sistemini söktüm fakat levelin sol tarafında icon gözükmüyor. PythonTextTail.cpp dosyasında bir türlü InstanceBase.cpp dosyasında tanımlı olan IsPremium'u çektiremiyorum. Overfall2'den hazır kodları direkt aldım fakat öyle de gözükmedi. Orada da mı bozuktu veya bende mi çalışmadı bilemiyorum. Görseldeki kırmızı işaretli alanı kaldırdığımda icon gösteriyor. İconu göstermede bir sıkıntı yok. Fakat premium üye olmayan karakterlerde de gösteriyor. Nasıl çözebilirim?

Adsız.png

AFF_PREMIUM InstanceBase.h de ki değeri ile affect.h değeri aynı mı ?

Çözüm
Aynı sorunu bende yaşamıştım ama üstüne çok düşememiştim o zamanlar. Loglarda hesap premium olarak görünüyor ama ismin yanında yazmıyordu. Sebebini bende merak ettim şimdi.

Aynı sorunu bende yaşamıştım ama üstüne çok düşememiştim o zamanlar. Loglarda hesap premium olarak görünüyor ama ismin yanında yazmıyordu. Sebebini bende merak ettim şimdi.

Evet gerçekten inanılmaz dünden beri bulamıyorum çözümü. #ifdeflenmiş kodlar dışında başka bir yerde küçük bir eklenti mi gerekiyor acaba.
Çünkü game source üzerinden premium komutları çalışıyor. Hatta quest kodu da ekledim. Örneğin 24 adet okey kart koleksiyonu yerine premium üyeler 12 tane ile kart seti oluşturabiliyor gibi. Bu taraf gayet çalışıyor fakat client çalışmayınca pek de hoş durmuyor.

Evet gerçekten inanılmaz dünden beri bulamıyorum çözümü. #ifdeflenmiş kodlar dışında başka bir yerde küçük bir eklenti mi gerekiyor acaba.
Çünkü game source üzerinden premium komutları çalışıyor. Hatta quest kodu da ekledim. Örneğin 24 adet okey kart koleksiyonu yerine premium üyeler 12 tane ile kart seti oluşturabiliyor gibi. Bu taraf gayet çalışıyor fakat client çalışmayınca pek de hoş durmuyor.
Bence iconlu kral tag sistemini bu sisteme uyarlayabilirsen daha hoş olur gibi. Görüntü olarak da daha güzel görünür diye düşünüyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.