Çözüldü Please remove the folder D:Ymir work

• Konuyu açan Konuyu açan reddarkbule
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 515
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

reddarkbule

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Oyun açılırken şu şekilde bir log hatası alıyorum.
1.PNG

2.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
D diskinde ymir work isimli bir klasör mevcut sanırsam onu sil veya ismini değiştir öyle dene

Çözüm
D diskinde ymir work isimli bir klasör mevcut sanırsam onu sil veya ismini değiştir öyle dene
Ne alaka neden böyle oldu ? D : diskindeki ymir work dosyasının adını degiştirdim düzelip açıldı oyun vaay be bu kadar basit miydi :D..
Tşk ederim. Sorunum @Trashy tarafından çözüldü.
Neden böyle oluyor sebebini açıklayıp bizi aydınlatıp konuyu kapatman uygun olur bilgilenelim konu kapanabilir. Tşk ederim tekrardan.

Ne alaka neden böyle oldu ? D : diskindeki ymir work dosyasının adını degiştirdim düzelip açıldı oyun vaay be bu kadar basit miydi :D..
Tşk ederim. Sorunum @Trashy tarafından çözüldü.
Neden böyle oluyor sebebini açıklayıp bizi aydınlatıp konuyu kapatman uygun olur bilgilenelim konu kapanabilir. Tşk ederim tekrardan.
Bazı fileslerde ve hatta online serverlerda güvenlik ve önlem amacıyla client tarafında böyle bir düzenleme yapılıyor. Başka bir sebebi yok.

Sorun çözüldüğünü göre konu kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.