Çözüldü packta syserr

• Konuyu açan Konuyu açan passin1
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 53
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

passin1

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar bu syseri nereden kaynaklı veriyor olabilir
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag a
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag t
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag t
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag a
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag c
0920 13:53:06843 :: Unknown window flag h

Çözüm
En son eklediğiniz sistemin uiscript`de .py dosyasına girin ve attach diye aratın. 1 tane varsa eğer onu silin ve %99 düzelicektir. birden fazla varsa py dosyasını buraya paylaşın inceleyelim.

NOT : En son eklediğiniz sistem diyorum çünkü en son eklediğiniz sistemden dolayı bu hatayı aldığınızı varsayıyorum daha önceden eklediğiniz sistemden kaynaklıysa bu hata tek tek incelemeniz gerekiyor.
En son eklediğiniz sistemin uiscript`de .py dosyasına girin ve attach diye aratın. 1 tane varsa eğer onu silin ve %99 düzelicektir. birden fazla varsa py dosyasını buraya paylaşın inceleyelim.

NOT : En son eklediğiniz sistem diyorum çünkü en son eklediğiniz sistemden dolayı bu hatayı aldığınızı varsayıyorum daha önceden eklediğiniz sistemden kaynaklıysa bu hata tek tek incelemeniz gerekiyor.

Çözüm

teşekkür ederim sorun çözüldü

• Beğen
Tepkiler: MCB
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.