Öneri Oyuna Renk Katabilecek Yenilikler Hakkında Öneri

• Konuyu açan Konuyu açan xenfero
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 95
Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

xenfero

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar forumda yeniyim vakit buldukça aktif olacağım ve bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım. Bazı çıkmaza girdiğim noktalar oldu bu yüzden önerilerinizi almak istedim.
Öncelikle hertürlü sistemi dışarıdan yardım almadan sıfırdan yazabilecek düzeydeyim uzun bir aradan sonra tekrar files hazırlamak istiyorum. Files bütün oyun yapılarına uyum sağlayabilsin istiyorum gelişmiş bir altyapı olarak düşünebilirsiniz. Warez sistemler hariç aklınızda uçuk,sıradışı fikirleriniz varsa benimle paylaşmanızı çok isterim.

Cw2.0 da görmüştüm:
Yanımızda pet gibi bir companion oluyor, pet2 diyr bahsedeceğim, sadece farm haritalarında çağırılıyor slotları, metinleri, bossları keserken her karakterin çevresel dmg skillini ilgili animasyonunu çıkartıp alan hasarı vuruyor yani;

Bedenselde kılıç çevime
Zihinsel ayağını yere vurduğu skill

Bıçakçı zehirli bulut
Okçu ateşli ok

Karabüyü ateş vuruş
Çözmeci hortum

Kutsamacı şaman, yerden ejderhalar yükselen skill
İyileştirmeci seken bir skilli var ya top atıyo elektrik gibi yayılıyor o skill

Pet gibi takılıp belirtilen özellikleri alıyor ama sadece farm maplerinde geçerli oluyor.

Bu sistem fena sarar.

Dk 2:08

Cw2.0 da görmüştüm:
Yanımızda pet gibi bir companion oluyor, pet2 diyr bahsedeceğim, sadece farm haritalarında çağırılıyor slotları, metinleri, bossları keserken her karakterin çevresel dmg skillini ilgili animasyonunu çıkartıp alan hasarı vuruyor yani;

Bedenselde kılıç çevime
Zihinsel ayağını yere vurduğu skill

Bıçakçı zehirli bulut
Okçu ateşli ok

Karabüyü ateş vuruş
Çözmeci hortum

Kutsamacı şaman, yerden ejderhalar yükselen skill
İyileştirmeci seken bir skilli var ya top atıyo elektrik gibi yayılıyor o skill

Pet gibi takılıp belirtilen özellikleri alıyor ama sadece farm maplerinde geçerli oluyor.

Bu sistem fena sarar.

Dk 2:08

Hocam videoyu izledim öneriniz için teşekkür ederim. Oyuncunun karakterine göre değişiyormu petin kullandığı beceri ?

Merhaba, hoşgeldiniz.
Metin2 de olmasını istediğim şeylerden 1isi köy basmak.
Mesela mavi yada kırmızı sarı bayraklar için ayrılmış özel alanlar olsa map olur ne biliyim köyde bir yer olur oraya yaptıkları yada kastıkları savunmalar olacak extra kendileri savunacak ortada mesela 1 tane bina olur içinde değerli eşyalar olan 1 takımda ona saldırmaya çalışır köyü yıkar geçerler. Köyü yıkar geçerse yıkan takım yıkamassa yenilirlerse belli bi süre zarfında savunan takım kazanacak. Nasıl olur metin2ye gidermi bilemem ama oynaması aşırı sarar.