Çözüldü Oyun içi item adları bozuldu

• Konuyu açan Konuyu açan ales
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 560
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ales

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar ezik devoloper ales gün geçmiyor ki bir işi doğru yapsın :) Kendimi yorduğum kadar forumda konularımı inceleyenleri de yordum biliyorum ancak yeni bir sorun ile karşınızdayım.
İtem proto ile düzenlemeleri öğrenmeye çalışırken bi kostümün canavar bonusunu arttırdım ancak geri düşüremedim yaptığım işlemlerin aynısını yaptığım halde sanırım bir eksiklik vardı olmuyordu sonunda halletim fakat oyuna girdiğim de item adlarının bozulduğunu fark ettim ve yedek almamıştım sorunu nasıl çözebileceğim ve sorunun sebebini açıklayabilecekler varsa minnettarım.
0311_173514.jpg

0311_173532.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Protonu dump ile doğru şekilde kapattığına emin misin?
item_names.txt'deki isimleri değilde direk proto.txt içindeki isimleri çekiyor :/

Çözüm
Protonu dump ile doğru şekilde kapattığına emin misin?
item_names.txt'deki isimleri değilde direk proto.txt içindeki isimleri çekiyor :/
işi biilen olaya hakim birinin tek yorumu bile ne kadar değerli işte haklısın hocam protoyu kapatırken item_names dosyasının olmadığını farkettim sadece item_protoyu kapatmışım item_names dosyasını da ekleyip kapatınca sorunum düzeldi çok teşekkür ediyorum konu kapatılabilir.

işi biilen olaya hakim birinin tek yorumu bile ne kadar değerli işte haklısın hocam protoyu kapatırken item_names dosyasının olmadığını farkettim sadece item_protoyu kapatmışım item_names dosyasını da ekleyip kapatınca sorunum düzeldi çok teşekkür ediyorum konu kapatılabilir.
Rica ederim, zamanla sizde bu şekilde neyin nerden nasıl patladığını anlıcaksınız.
Benim bile daha derin bilmediğim şeyler var o açıdan yola devam :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.