Yardım Oyun İçi Beceri Tahtası Sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan J3yShuFLe
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 994
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

J3yShuFLe

HayaletMetin2 & ExpertCraft [ Founding Owner]
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar merhaba oyuna giriş yaptiğimda ekrana ilk gelen beceri tahtası ve bu beceri tahtasinda bedensel ve zihinsel olarak seciliyor fakat secim yaptiğimda hicbirşey olmuyor
her oyuna girdiğimde hep ekrana cıkıyor
bunu nasıl düzelticez yardım edebilcek varmı

beceri dosyası

Lua (Quest):
Genişlet Daralt Kopyala
quest beceri_python begin
    state start begin
        when levelup or login begin
            if pc.get_level() >= 5 and pc.get_skill_group() == 0 then
                if pc.job == 0 or pc.job == 4 then -- Savaşçı
                    cmdchat("OpenSkillsGui 0")
                elseif pc.job == 1 or pc.job == 5 then -- Ninja
                    cmdchat("OpenSkillsGui 1")
                elseif pc.job == 2 or pc.job == 6 then -- Sura
                    cmdchat("OpenSkillsGui 2")
                elseif pc.job == 3 or pc.job == 7 then -- Şaman
                    cmdchat("OpenSkillsGui 3")
                end
            end
        end
    end
end

Kodları kod penceresine alınız. Hem yardımcı olacaklara kolaylık sağlar hem de yazım kurallarına uyum sağlamış olursunuz

Konuyu düzenledim. Quest kodunda bir problem yok. Daha önceki yardım konunuzda şirket filesi kullandığınızı öğrendim. Bu tür hata raporlarını ilk önce şirketinize iletmenizi tavsiye ederim.

usta yardımcı olmuyorlar nesne market sorunum var söylüyorum ilgilenmiyorlar beceri tahtası sorunu var söylüyorum internet üzerinde araştırma yapın çözümü var diyorlar

@Whistle adminim :
Konuyu düzenledim. Quest kodunda bir problem yok. Daha önceki yardım konunuzda şirket filesi kullandığınızı öğrendim. Bu tür hata raporlarını ilk önce şirketinize iletmenizi tavsiye ederim.
bu konu üzerinden öğrenmek amaçlı bir soru soracaktım @Whistle adminim. Sistem ekleme konusunda pek bir bilgim yok ama tahmini olarak questte bir python penceresi açtırdığını ve sistemin tahminen uitooltip.py de olduğunu düşünüyorum doğru mu ?

usta yardımcı olmuyorlar nesne market sorunum var söylüyorum ilgilenmiyorlar beceri tahtası sorunu var söylüyorum internet üzerinde araştırma yapın çözümü var diyorlar
Evet , keşke işe girişmeden önceden açılmış şikayet konularına , server açılmadan önce ne yapılması gerektiğine , server açacaklara tavsiyelere baksaydınız :(

Eğer şirket kendi filesini sunuyorsa ve üstüne kaynak kodlarını da ücretli sunuyorsa en azından fileste varsayılan olarak bulunan sorunlara yardımcı olmaları gerekir.

Sistemden sisteme kodları değişir. Büyük ihtimal ayrı bir penceredir. game.py'de OpenSkillsGui kodunu aratın ve diğerlerini takip edin.