Çözüldü owsap loading sistemi

• Konuyu açan Konuyu açan Serket
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 102
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

Serket

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu konudaki sistemi ekledim fakat karakter atınca bu syser hatasını alıyorum yardım edecek birisi var mı?
syserr:
Genişlet Daralt Kopyala
networkModule.py(line:306) SetWarpPhase
networkModule.py(line:299) Close
introSelect.py(line:214) Close
networkModule.SetWarpPhase - <type 'exceptions.AttributeError'>:'SelectCharacterWindow' object has no attribute 'dlgQuestion'

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu konudaki sistemi ekledim fakat karakter atınca bu syser hatasını alıyorum yardım edecek birisi var mı?
syserr:
Genişlet Daralt Kopyala
networkModule.py(line:306) SetWarpPhase
networkModule.py(line:299) Close
introSelect.py(line:214) Close
networkModule.SetWarpPhase - <type 'exceptions.AttributeError'>:'SelectCharacterWindow' object has no attribute 'dlgQuestion'
böyle bir hata olmaması lazım. karakter ekranınla alakalı bu sorun benim sistemle değil.

zenaris filesten sökerek hatayı giderdim bu paylaşımda tek bir yer eksik onuda zenaristen alın ve zenaristen alacaksanız bu paylaşımdaki pythonnetworkstream.h dosyası içerisindekileri ekleyin

Çözüm
zenaris filesten sökerek hatayı giderdim bu paylaşımda tek bir yer eksik onuda zenaristen alın ve zenaristen alacaksanız bu paylaşımdaki pythonnetworkstream.h dosyası içerisindekileri ekleyin
@hasanmacit , kontrol edebilirseniz iyi olur. Konuyu çözüldü işaretliyorum. Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için 👍