Çözülemedi overfaal2 alastor2 filesi neden patladı

• Konuyu açan Konuyu açan SemihSEL
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 601
Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
1 ve 1 bucuk senedir geliştirmekte oldugum ve uzun zamandır geliştirdiğim overfaal2 alastor2 filesi nerden patladı forumlara düştü bilinen hatası sorunu hakkında yardımcı olabilecek var mı veya kimin yapttığı ile alakalı .. geliştirdiğim filesin bilmediğğim bi açığı veya hatası oldugundan süphelendiğim için açtım konuyuu bilenler yorum atarak yardımcı olabilir mi ?

100e yakın müşterim var şimdiye kadar bazılarının dosyalarında sıkıntılar çıktı görüştüğüm ve gördüğüm kadarıyla en çok patlama sebebi k envanterler ve offlineshop, levellı pet. Bir de rün sistemi diye bir şey ekletmişti bir müşterim ordan patladı diğerlerinden farklı olarak

100e yakın müşterim var şimdiye kadar bazılarının dosyalarında sıkıntılar çıktı görüştüğüm ve gördüğüm kadarıyla en çok patlama sebebi k envanterler ve offlineshop, levellı pet. Bir de rün sistemi diye bir şey ekletmişti bir müşterim ordan patladı diğerlerinden farklı olarak
Sen bu hizmetleri veriyor musun yani Simdi ben Söyle yapıyorum .. uzun zaman önce başladım. Bu forumdan birçokkişiden yardım alarak bazı sıkıntıları giderdim .. Hem eğitim videosu çekiyorum. hemde filesi düzenliyorum. Simdiye kadar sistem eğitim setini bitirdim simdi zırh model vb. eğitim setini bitirmek üzereyim. Ondan sonra 2 eğitim seti daha yapıcam sonra hepsini udemy den yayınlayacam yaklasıık bu 2 ay daha sürer .. files yayınlanma aşamasına kadr geldi benim görüşüm güzelde oldu. Bitince yayınlayacamda kurup. bu kurma aşamasına geldiğimde sen benim bilgisayarım üzerinden testleri gerçekleştirebilir misin ? akıl akıldan üstündür çok emek verdim patlamak istemem .. ücreti nedir 1 haftanı alabilir belki daha fazla çünkü fazla sistem vb. ekli sadece kostumler oyun dosyası üzerine 1gb500mb ekliyor. oyunda 200 kostum var 25 ek zırh var sistemlerde aynı derecede sayılır fiyat ne olur 2 ay sonra ona göre iletişim kurayım tahmini ücretin nedir

birde söyle bir sıkıntım var bir haritam geliştirdiğim satın alıp . 1. köy haritası harita dehset güzel oldu fakat bazı bölgelere girilmiyor bazen geçerken bazı bölgelerde karakter takılıyor. ilgilenemedim fakat bunun gibide srunlarım var bunların hepsini test edip kısacası filesi test edip destek için ücret talep etsen ne kadar istersin suan ki ekonomide

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
adresinin hangi sunucu hizmetinden satın aldın ? kaynağı nerden hostinger.com veya sunucu.com vb.

Files sistem işlerinde hizmetim malesef yok, harita işleriyle alakalı temmuz 12den sonra boşum o zamana değerlendirebiliriz basit sorunlarsa ücret de almadan halledebilirim

Files sistem işlerinde hizmetim malesef yok, harita işleriyle alakalı temmuz 12den sonra boşum o zamana değerlendirebiliriz basit sorunlarsa ücret de almadan halledebilirim
anladım. Böyle Tüm İşlerden anlayan Her alanda yeteneklik bi tanıdığın var mı tavsiye edebileceğin... 12 sinden sonra harita konularında yardımcı olman ücretli ücretsiz beni memnun eder. tşk ederim kısa zaman sonra tekrar görüşürüz

birde söyle bir sıkıntım var bir haritam geliştirdiğim satın alıp . 1. köy haritası harita dehset güzel oldu fakat bazı bölgelere girilmiyor bazen geçerken bazı bölgelerde karakter takılıyor. ilgilenemedim fakat bunun gibide srunlarım var bunların hepsini test edip kısacası filesi test edip destek için ücret talep etsen ne kadar istersin suan ki ekonomide
mapeditor ile engelleri düzenleyebilirsin