Yardım Otopack giriş sorunu

• Konuyu açan Konuyu açan igul97
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 95
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

igul97

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba forumda whistlenin paylaştığı otopackı kullanıyoruz. Ama genel olarak windows 7 ve windows 8 kullananlar otopack bağlantısına erişemiyor. Bunun sebebi hakkında bilgisi olan var mıdır?

Valla ben normalde sanchez patcher üzerine düzenleme yapıp aşağıdaki görselde bulunan patcheri güncelleme ve indirme yaptırmak için kullanıyordum. Fakat eski sürüm bilgisayarlarda çalışmadığı için ve sürekli trojan olarak algılandığından, uzman bir yazılımcıya yeni bir autopatcher yaptırıyorum. Hem artık trojan olarak da algılanmayacak ve user kaybına uğratmayacak. Muhtemelen derleme sürümü ile alakalıdır. daha düşük seviye v120 de falan derlemek lazım belki daha düşük seviyelerde, bilemiyorum.

pack.webp

Valla ben normalde sanchez patcher üzerine düzenleme yapıp aşağıdaki görselde bulunan patcheri güncelleme ve indirme yaptırmak için kullanıyordum. Fakat eski sürüm bilgisayarlarda çalışmadığı için ve sürekli trojan olarak algılandığından, uzman bir yazılımcıya yeni bir autopatcher yaptırıyorum. Hem artık trojan olarak da algılanmayacak ve user kaybına uğratmayacak. Muhtemelen derleme sürümü ile alakalıdır. daha düşük seviye v120 de falan derlemek lazım belki daha düşük seviyelerde, bilemiyorum.

18489 eklentisini görüntüle
Uzman yazılımcınızla nasıl iletişime geçebilirim?