Yardım Offlineshopda çıkış yaparken bug

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xagurtep

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Offline shop sisteminde pazar kurtuktan sonra pazar ekrani (ticaret ekrani) açıkken karakter değişikliği yaptığımda veya oyundan çıkış yaptığımda bug oluyor bundan dolayi ticaret açıkken karakter atmasını veya çıkış yapmasini nasıl engellerim.
Aynı silahci zırhci gibi ticaret ekrani açıkken cikis yapmayi engellesin istiyorum

Offline shop sisteminde pazar kurtuktan sonra pazar ekrani (ticaret ekrani) açıkken karakter değişikliği yaptığımda veya oyundan çıkış yaptığımda bug oluyor bundan dolayi ticaret açıkken karakter atmasını veya çıkış yapmasini nasıl engellerim.
Aynı silahci zırhci gibi ticaret ekrani açıkken cikis yapmayi engellesin istiyorum

Videolu olarak sorununu anlatırsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Çünkü çıkış yapılması engellenir fakat oyundan düşerse veya başka bir client ile kendisini oyundan düşürürse aynı problem yaşanmaya devam eder. Sorunu ne kadar iyi anlarsak o kadar iyi yardım edebiliriz.