Yardım Offline Shop Pazar Görünümü Kaldırma

• Konuyu açan Konuyu açan Kasimir
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 7
  • Gösterim Gösterim 1K
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kasimir

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar pazar görünümünü kaldırmak istiyoruz yaptığımız işlem sadece Normal market kurunca oluyor Offline Shop ta olmuyor çözümü nedir acaba?

ÖRNEK ALINTIDIR
3YJVNr.jpg

char.cpp açılır

//SetPolymorph(30000, true);

olması gerekiyor

SetPolymorph(30000, true);

bu şekilde düzenle artık normal pazara dönersin

ofline shop kodlarında arat gene bulursun ya da eğer direk savaşçıya falan dönüşüyora 3-4 dür herkes kendi karakterine dönüşüyorsa 1 dir parantez içindeki yoksa da bu dediğim şekildedir.

Kodları inceledim fakat bir şey bulamadım açıkcası. Oyunu debug modda çalıştırın ve pazar kurmayı deneyin. Pazar kurma butonuna tıkladığınızda debug kayıtlarına bakın bakalım hangi paketleri & değişkenleri çalıştırıyor. Belki ordan bir şeyler çıkabilir.

Kodları inceledim fakat bir şey bulamadım açıkcası. Oyunu debug modda çalıştırın ve pazar kurmayı deneyin. Pazar kurma butonuna tıkladığınızda debug kayıtlarına bakın bakalım hangi paketleri & değişkenleri çalıştırıyor. Belki ordan bir şeyler çıkabilir.
D:\Ymir Work\npc2\privateshopwait.gr2 ve sadece PrivateShopBuilder.py ve uiPrivateShopBuilder.py diyor

Son düzenleme: