Yardım Offline shop client syserssiz kapanma

• Konuyu açan Konuyu açan GunsWrestler
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 551
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

GunsWrestler

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1700894362513.png
1700894376015.png

1700894578407.png

Arkadaşlar offline shopu çok uğraşlar sonucunda sorunsuz kurabilme yolunda ilerliyorum. Şuanda aldığım hata göstermek istediğim pazarın adını değiştirince ve kapat dediğimde ya da süresini uzat dediğimde client sysersizz kapatıyor . Debug modda denediğim zaman syserr
1700894480661.png

bunu gösteriyor. Sadece saydığım maddede hata alıyorum offline çalışmasınsa sorun yok sadece belirttiğim gibi süre uzat , adını değiştir , ve pazarı kapat dediğimde client kapanıyor

Game ve db de syserr yok clienttede syser yok debug modda test ettiğimde aldiğim hata bu sadece pazar ismi degistir dediğimde pazar kapatinca sure uzatinca client kapaniyr
illa hata vermesi lazım söktüğün yada eklediğin yeri tekrar kontrol et bence

Game ve db de syserr yok clienttede syser yok debug modda test ettiğimde aldiğim hata bu sadece pazar ismi degistir dediğimde pazar kapatinca sure uzatinca client kapaniyr
hatayada baktığımda ve tahminen söylüyorum ordaki buton işlevlerini eklerken yazım yanlışı yapmışsın yada tab hatası var kodlar çalıştığı için normal syser vermiyo ama baronların işlevi çalışmadığı için ve hataya takıldığı için syser vermeden kapatıyo buna bi bak istersen buton işlevlerine

hatayada baktığımda ve tahminen söylüyorum ordaki buton işlevlerini eklerken yazım yanlışı yapmışsın yada tab hatası var kodlar çalıştığı için normal syser vermiyo ama baronların işlevi çalışmadığı için ve hataya takıldığı için syser vermeden kapatıyo buna bi bak istersen buton işlevlerine
Tamamdir