Yardım Offline Shop Önerisi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Ledün Yesügey

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,
Yeni bir proje için ücretli kendi satıcısından offshop almak istiyorum. Kimden ve nereden alabilirim satıcılarına ulaşamadım. İkarus almak istemiyorum guisi hiç hoş değil :) Great tarzı bir offshop nereden alabilirim?

offline shop satan çok kişi yok. sonitex satıyor ikarus satıyor güvenilir ve sağlam shoplar. great tarzı guisi olan bir shop bulabileceğini sanmıyorum ama belki ücretiyle gui üzerinde değişiklik yaparlar.

Sonitex öneririm gayet iyi. Gözle görülen tek sıkıntısı ise pazarın kanal 1 de ve sen kanal 2 de isen ışınlanma yaptığın zaman pazarın koordinatına ışınlanıyor ama kanal değiştirmiyor.

Sonitex öneririm gayet iyi. Gözle görülen tek sıkıntısı ise pazarın kanal 1 de ve sen kanal 2 de isen ışınlanma yaptığın zaman pazarın koordinatına ışınlanıyor ama kanal değiştirmiyor.
Sonitex premium kullanıyorum, pazarın süreli olmaması gibi olaylar oldugu icin beğenmiyorum. Great tarzı açarken süre belirlemeli ve süresi bittikten sonra komple kapanmalı bir shop istiyorum sanırım great ve dalide var sadece

Sonitex premium kullanıyorum, pazarın süreli olmaması gibi olaylar oldugu icin beğenmiyorum. Great tarzı açarken süre belirlemeli ve süresi bittikten sonra komple kapanmalı bir shop istiyorum sanırım great ve dalide var sadece
Evet bi de o mevzu var direk süre belirleme yapmak şart.

Daha bakmadım kanka onlara o açıdan bilmiyorum ama warp mevzusunu çözdüm onlara da bakarım.
premiumsan 1 hafta açık kalıyor premium değilsen 1 hafta boyunca açık kalıyor yine ama oyunda olmadığın zaman pazarın kapanıyor. oyuna girdiğinde tekrar aktif oluyor.

Premiumsanda 1 hafta sonra kapanmıyor sadece pazarın kuruldugu bölgeden kaldırılıyor, Bu tarz birşey istemiyorum süresi bittiginde komple pazar kapatılması gerekiyor, Yüksek oyuncuda cok fazla sorun cıkardı sonitex bu konuda. Üst üste pazarlar oluşmaya başlamıştı :D

Premiumsanda 1 hafta sonra kapanmıyor sadece pazarın kuruldugu bölgeden kaldırılıyor, Bu tarz birşey istemiyorum süresi bittiginde komple pazar kapatılması gerekiyor, Yüksek oyuncuda cok fazla sorun cıkardı sonitex bu konuda. Üst üste pazarlar oluşmaya başlamıştı :D
peki sıfırdan almak yerine elindekini istediğin gibi yeniden düzenletsen daha makul olmaz mı?