Yardım Official shop search arama sonucunu göstermeme hatası

• Konuyu açan Konuyu açan 235823
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 617
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

235823

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Dolunay pazarda var navicat penceresinden görüyorsunuz arattığımda birşeyler arıyor ama ikinci resimde gördügünüz gibi değerler yanlış o yüzden birşey gelmiyor listede hortlak kılıcıda var pazarda onu arattığımda ise hiç birşey bulamıyor bunun nedeni nedir yardımcı olabilirse birisi çok sevinirim. oyunu debug modda açıp görüntü aldım gönderdiği pakete bakarak belki aramızdan profesyonel olanlar birşeyler anlar.

1.
dolunaybasmadanonce.png
2.
dolunaybasıtktansonra.png

3.
hotlakbastıktansonraz.png

Bu sistem genel olarak sıkıntılı bende ekledim başka fileslerden de çektim fakat düzgün çalışmıyor syserrleri halletsen bile satın almak yerine pazar yeri gösteriyor sadece

Düzgün eklediğinizden eminseniz şu kodu kontrol edermisiniz client src tarafında ;

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
#ifdef ENABLE_PRIVATESHOP_SEARCH_SYSTEM
    if (m_isRefreshShopSearchWnd)
    {
        m_isRefreshShopSearchWnd = false;
        PyCallClassMemberFunc(m_apoPhaseWnd[PHASE_WINDOW_GAME], "RefreshShopSearch", Py_BuildValue("()"));
        s_nextRefreshTime = curTime + 300;
    }
#endif

Mevcut birebir aynı

Düzgün eklediğinizden eminseniz şu kodu kontrol edermisiniz client src tarafında ;

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
#ifdef ENABLE_PRIVATESHOP_SEARCH_SYSTEM
    if (m_isRefreshShopSearchWnd)
    {
        m_isRefreshShopSearchWnd = false;
        PyCallClassMemberFunc(m_apoPhaseWnd[PHASE_WINDOW_GAME], "RefreshShopSearch", Py_BuildValue("()"));
        s_nextRefreshTime = curTime + 300;
    }
#endif
teamwiever verebilirim sorunu daha iyi analiz edebilirsiniz belki