Yardım Official Render Target item önizleme

• Konuyu açan Konuyu açan xplarges
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 60
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

xplarges

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Malinin Official render target sistemini kurdum tooltip kısmından item önizleme yapmak istiyorum biraz denedim ama farklılıklar var. Itemler ile ilgili örnek dosya göremedim sadece race ile ilgili vardı çalışma mantığını anlatacak birisi veya hazır yapmış birisi paylaşabilir mi?

malinin official render targeti güzel olsa bile sistemlerin çoğu volvoxun render targetini kullanıyor. bu yüzden uyarlamalarını bulamayabilirsin. ama pack tarafında srcden çağırılan işlemlerin. farklı olacağını düşünmüyorum. volvoxtan bak sendeki dosyalara göre uyarlamaya çalış hata alırsan paylaş görelim.

malinin official render targeti güzel olsa bile sistemlerin çoğu volvoxun render targetini kullanıyor. bu yüzden uyarlamalarını bulamayabilirsin. ama pack tarafında srcden çağırılan işlemlerin. farklı olacağını düşünmüyorum. volvoxtan bak sendeki dosyalara göre uyarlamaya çalış hata alırsan paylaş görelim.
volvoxu inceledim import renderTarget ekliyor fakat malinin örnek dosyalarında ki kullanımı ui player şeklinde

Dosya Eklentileri