Bulundu New Dungeon Boss---İtem Stack Count "K,T,M"

• Konuyu açan Konuyu açan obulut055
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 230
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.

obulut055

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Max yang sisteminde olduğu gibi itemlerde de K T M gibi göstermek istiyorum kendim yazamam ama bi şekilde mantık kurarak yapabilirim sanırım uğraştırsa da hazırda olan server files varmı bildğiniz bi kaç adet unpack baktım ama denk gelmedim şimdi yeni açılan serverlar hep bu şekilde anlamanız açısından resim bırakıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-06-18 002256.png

Ekran görüntüsü 2024-06-18 002424.png

Bide bu sistemin daha gelişmiş versiyonu varmı ?
örnek olarak bossları seçmeli tik işareti ile topluca çağırmalı,mob drop infolu vs
Ekran görüntüsü 2024-06-18 002217.png

Sökebileceğim Sourcları söyleseniz yeterli gerçekten araştırdım denk gelemedim.​

Stack için Vatansever2 filesine bakabilirsin mevcut.

çağırma işlemini otomatik yapman için boss bildirim sistemine bağlayıp otomatik çağırmasıın sağlaya billirsin.

Ek olarak: Rayanu Filesten uzak durmanı tavsiye ederim legendy v4 [martysama 5.3] versiyonu 5.4 fixlerinin üstüne geçilmiş halinde kullanıyor ve halen random atmadır packet hataları vs gibi bir sürü problemleri var
Patterne bakınca leva2 adı altındaki filesim geldi aklıma

Stack için Vatansever2 filesine bakabilirsin mevcut.

çağırma işlemini otomatik yapman için boss bildirim sistemine bağlayıp otomatik çağırmasıın sağlaya billirsin.

Ek olarak: Rayanu Filesten uzak durmanı tavsiye ederim legendy v4 [martysama 5.3] versiyonu 5.4 fixlerinin üstüne geçilmiş halinde kullanıyor ve halen random atmadır packet hataları vs gibi bir sürü problemleri var
Patterne bakınca leva2 adı altındaki filesim geldi aklıma
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim vatansever2'de olduğunu görmedim ya da gözümden kaçtı tekrar kontrol edeyim.

çağırma işlemini boss soğuma zamanına ayarlamak da mantıklı geldi şuan item sorgusu da yapılabilir belki de yazılan ve şuanda aktif kullanılan sistem de öyledir. :D (bu kadar basit olmasa gerek) tekrardan teşekkür ederim.
farklı yorumlar için konu hala aktiftir. çözüme ulaşılmadı.