Yardım Nesne market "Ödeme sistemi", taş ekleme k envanter sorunu.

• Konuyu açan Konuyu açan maxbro
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 12
  • Gösterim Gösterim 976
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar kurduğum server de bir kaç sorun çıktı onları sizinle paylaşmak ve çözüme kavuşturmak istiyorum.
Öncelikle k envanteri sorunu vardı. BK kitaplar ve metinden düşen taşlar k envanterine gidiyordu fakat arayüzümde k envanteri bulunmuyor. bu itemlerin normal envantere gelmesi için protodan item özelliklerini ruh taşı ile aynı yapmıştım ve taş-bk envantere gelmeye başlamıştı. fakat şimdi taşlar silah ve zırhlara eklenmiyor. bu sorunu nasıl çözmemi önerirsiniz.
İkinci olarak websitesini kurdum. ödeme şirketinden onayı aldım ve bana id şifre verildi. orada gerekli bilgiler var. sunucu hizmeti veren firma sistemi kurmam için bir yazılımcı ile görüşmem gerektiğini söyledi fakat sistemi kendim kurmak istiyorum. yapabilme imkanım var mıdır yoksa kesinlikle bir yazılımcı ile görüşmem mi gerekiyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.

K envanteri ile ilgili yardımcı olmaya çalışırım diğer konularla ilgili bi bilgim yok malesef.

Payreks ile anlaşabilirsin onların wmcp için hazır dosyaları var.Başvuru için belgeye gerek yok direk onaylıyorlar

Firmalar arası bir fark var mıdır. Payreks kurulumu yapıyor şuan. Komisyon oranları sanırım 10%. Sistem kurulsun da hangi firma olduğu önemli değil. İlgilenmem gereken başka konular var bu aradan çıksın yeter ki. :)

interneti araştırman lazım sql sosyayı var diye biliyorum
Sql değil mağza açtıktan sonra api kodu ve şifresi veriyorlar onu entegre ediyorsunuz.
Firmalar arası bir fark var mıdır. Payreks kurulumu yapıyor şuan. Komisyon oranları sanırım 10%. Sistem kurulsun da hangi firma olduğu önemli değil. İlgilenmem gereken başka konular var bu aradan çıksın yeter ki. :)
Payreks ve payrill ile çalıştım daha önce komisyonu karşı tarafa yansıtabiliyorsun.Para çekerkende 5 lira gibi bir kesinti yapıyorlar diye hatırlıyorum.Verdikleri hizmete göre gayet makul bir fiyat.

paytr sitesinde zaten dökümanlar yer alıyor. İnternette de bir sürü örnek kodları var
baktım da php bilmediğim için pek anlamadım. ama o sorunu hallettik şimdilik, payreks ilgileniyor. taş sorununu halledemedim, silahlara ve zırhlara eklenmiyor. sanırım serverden komple kaldıracağım bütün taşları eğer çözümünü bulamazsam

ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Table 'log.log' doesn't exist (query: INSERT DELAYED INTO log (type, time, who, x, y, what, how, hint, ip, vnum) VALUES('ITEM', NOW(), 2, 2943, 0, 10000039, 'SET_SOCKET', '', '', 72702) errno: 1146)
şöyle bir syserr alıyorum taş eklemek isteyince çözümü ne olabilir bir fikriniz var mıdır @Whistle

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: