Çözüldü Mysql yeni account sonrası kendi oluşan karakterler?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

texas1343

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
iyi aksamlar herkese account tablosundaki tüm kayıtları ve tüm playerleri sildikten sonra yeni bir account oluşturdum ve kendi kendine karakterlerde geldi bunun sebebi nedir?

player kısmındaki karakter verilerini sildikten sonra account tablosunu da aynı şekilde temizle yeni bir hesap oluşturup şifresi dahil önceki oluşturduklarından farklı olsun, bu şekilde dener misin?

iyi aksamlar herkese account tablosundaki tüm kayıtları ve tüm playerleri sildikten sonra yeni bir account oluşturdum ve kendi kendine karakterlerde geldi bunun sebebi nedir?

Sql de bu tip silme işlemlerinden önce oyunu kapat ve freebsd ye reset at, daha sonra silme işlemlerini yap. aksi taktirde hafızada kalan veriler ile üst üste binmeler yaşaman muhtemel olur.

Player kısmındaki player_index da tablosunu temizleyin hepsini
işe yaradı çalışıyor bir kaç account kurdum bir sorun çıkmadı. değerli vaktin ve bilgin için teşekkür ederim ederim <3

@nyami ilginiz için size de teşekkür ederim <3
@allien ilginiz için size de teşekkür ederim <3

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.