Yardım MySQL uyuşmazlık ch açmıyor

• Konuyu açan Konuyu açan bckntr
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 6
  • Gösterim Gösterim 383
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
kolay gelsin x firma makinasına geçtim conf dosyalarında ip port vb düzenleme db de aynı şekil editlememe rağmen böyle hata veriyor.

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    38 KB · Gösterim: 65
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Hocam muhtemelen Frebsd yani indirmiş oldugun sürümle alakalı olabilir bu sorun önceki kullanmış oldugun sürümü indirip dene bence
Örnek
Frebsd 9.2 mySQL 5.5 sürümü gibi gibi düşün

Hocam muhtemelen Frebsd yani indirmiş oldugun sürümle alakalı olabilir bu sorun önceki kullanmış oldugun sürümü indirip dene bence
Örnek
Frebsd 9.2 mySQL 5.5 sürümü gibi gibi düşün
sunucuhizmeti makinası :D biliyorum freebsd sürümü ile alakalı fakat adamlar sorunun bende olduğunu belirtip durduğu için artık farklı bir yol çizmek istedim

sunucuhizmeti makinası :D biliyorum freebsd sürümü ile alakalı fakat adamlar sorunun bende olduğunu belirtip durduğu için artık farklı bir yol çizmek istedim
Tamam işte kanka yardımcı olmaya çalışıyorum buraya yazmışsın nasıl yol çizerim diye o yüzden alıntı olarak donut yapmışsın madem konu ile alakalı bilgin var neden yardım almak istiyorsun orayida anlamış değilim anlayışla karsiyalacagini umuyorum iyi günler 😀🫡😂