Çözüldü mysql sql yüklerken hata aliyorum

• Konuyu açan Konuyu açan servet7777
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 542
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

servet7777

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
syseer kayıtı
SQL:
Genişlet Daralt Kopyala
SYSERR: Sep  4 16:02:27.325691 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Table 'soul_roulette_log' is read only
query: DELETE FROM log.soul_roulette_log WHERE state = 'ERROR'
sql yüklerken verdigi hata
SQL:
Genişlet Daralt Kopyala
[SQL] Query db.log.roulette(run this query) start
[ERR] 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '(0) NOT NULL,
   PRIMARY KEY (`vnum`) USING BTREE
) ENGINE = MyISAM CHARACTER SE' at line 6
[ERR]
DROP TABLE IF EXISTS `soul_roulette_log`;
CREATE TABLE `soul_roulette_log`  (
  `name` varchar(24) CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `vnum` int(11) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0,
  `count` tinyint(3) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0,
  `state` enum('OK','ERROR') CHARACTER SET latin1 COLLATE latin1_swedish_ci NOT NULL DEFAULT 'OK',
  `date` datetime(0) NOT NULL,
   PRIMARY KEY (`vnum`) USING BTREE
) ENGINE = MyISAM CHARACTER SET = latin1 COLLATE = latin1_swedish_ci ROW_FORMAT = Fixed;

SET FOREIGN_KEY_CHECKS = 1;
[SQL] Finished with error

vede msyql dosyasını yüklerken winscp ile sürekli dosyalari bozuyo neden acaba MySQL klosörüni silip silip yeniden yüklüyom düzelene kadar

Son düzenleme:
mysql klasörünün yer aldığı /var/db/ dizininde log klasörünün içerisinde soul_roulette_log adında 3 tane dosya göreceksin büyük ihtimalle chmod sorunu yaşıyorsun 777 yaparsan sorunun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır kolay gelsin.

mysql klasörünün yer aldığı /var/db/ dizininde log klasörünün içerisinde soul_roulette_log adında 3 tane dosya göreceksin büyük ihtimalle chmod sorunu yaşıyorsun 777 yaparsan sorunun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır kolay gelsin
Tablolar bozukmuş silip silip yükledim nulları kaldırdım düzeldi

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.