Çözüldü msm item proto names list mantıgı

• Konuyu açan Konuyu açan SemihSEL
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 288
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Aranızda kostum zırh vb. eklerken
msm üzerinde yaptıgımız işlemlerin veya item proto üzerinde yaptıgımız işlemlerin
msm item proto names list mysql vb. arasındaki ilişkileri mantıgını anlatarak yazabilecek olan var mı ?

örneğin..

item protoya valule kısmına girdiğimiz rakam mysql sistemi tarafından msm ye iletilir msm üzerinden index numarası ile eşleştirilir ardından o numaraya sahip kısmı bulup orada belirtilen yollardan dds dosyaları ve modelimizi gr2 mizi çeker .. vb.

şeklinde item proto names list ve msm arasında bu tür ilişki açıklayabilecek var mı yoruma yazarak rehber gibi.. yada mantıgını açıklayan video var mı konu var mı linklerini atar mısınız ? yada ben anlatayım diyip yorumda ifade edebilecek var mı ? yorumda ifade edilebilirse daha iyi biri.. geliştirmem gereken bir rehber varda

Çözüm
anladıgım kadarıyla çözüme ulaştırabilecek anlatabilecek kimse yoktu ugraşıp... bende kendim çözüme kavuşturdum. eğitimim için kendim oluşturdum. gerek kalmadı daha bu konunun açık kalmasına aşagıdaki örneğin benzeri şekiinde daha detaylı

örneğin..

item protoya valule kısmına girdiğimiz rakam mysql sistemi tarafından msm ye iletilir msm üzerinden index numarası ile eşleştirilir ardından o numaraya sahip kısmı bulup orada belirtilen yollardan dds dosyaları ve modelimizi gr2 mizi çeker .. vb.
anladıgım kadarıyla çözüme ulaştırabilecek anlatabilecek kimse yoktu ugraşıp... bende kendim çözüme kavuşturdum. eğitimim için kendim oluşturdum. gerek kalmadı daha bu konunun açık kalmasına aşagıdaki örneğin benzeri şekiinde daha detaylı

örneğin..

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.