- MR-3D WORK - Mutant Gnoll Adası (Henüz Bitmedi)

• Konuyu açan Konuyu açan Mavi Ruh
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 289

Mavi Ruh

WWW.MR-3DWORK.COM
Grafiker
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
1
Sadece harita değil dev bir paket!..

• Harita
  • Sorunsuz MDATR
  • Dungeonblock Binalar
  • Kostümler
  • Silahlar
  • 3D Kasklar
  • 3D GR2 Animasyonlu Kanat
  • Efektler
  • Moblar
  • Binek
  • Npcler
  • Özellik veren itemler
  • Görevli questler vs.

2.png

3.png

Son düzenleme:
Konsept güzel şöyle 15 20 dklık bir zindan görevi tadında mapteki işler bitmeli diye düşünüyorum, kırmızı renk bir miktar yoruyor ama fikri ve hazırlığı çok beğendim, elinize sağlık hocam :)

Konsept güzel şöyle 15 20 dklık bir zindan görevi tadında mapteki işler bitmeli diye düşünüyorum, kırmızı renk bir miktar yoruyor ama fikri ve hazırlığı çok beğendim, elinize sağlık hocam :)
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle hocam. Kırmızının yoğunluğu başta çok cazibeli geliyordu ancak dünden bu yana görseller almaya başlayınca ve o görselleri iyice inceleyince bana da fazla gelmeye başladı. Biraz kısacağım sanırım.

Zindan tarzında bir şeyler düşünüyorum bende. Şuana kadar dış görüntü(3d) ile ilgilendim. Questleri yazmaya dün gece başladım. Kafamda bir hikaye uydurdum bakalım umarım güzel birşey çıkar ortaya :)

Kutsal Semboller

Sadece Mutant Gnoll Adasında kullanılabilecek ve zindan terk edildiği vakit etkiler ortadan kalkacak. Çünkü semboller yalnızca Mutant Minator Kralı için kullanılabilecek. Ve etkinin kısıtlı bir süresi olacak. Oyuncu olabildiğince çevik ve akıllıca davranıp Mutant Minator Kralı'nı yenmek zorunda.

Yazarken aklıma geldi sanırım iki efsun ekleyeceğim Mutant Gnollarına karşı güçlü ve Mutant Minator Kralına karşı güçlü diye bunu da dahil ederim bir şekilde.

29c454fbabe05e377.png
1.png
4c4cddc22991e566b.png
3b9090fcab19c4465.png

Harika bir iş çıkarmışsın, eline sağlık.

Bugüne kadar gördüğüm en farklı ve en ilgi çekici konsept bu oldu gerçekten. Standardın dışında ve aynı zamanda mantık çerçevesinde olan fikirleri çok beğeniyorum.
Emeğine sağlık, başarılar.

Harika bir iş çıkarmışsın, eline sağlık.
Teşekkür ederim kral :) beğenmene sevindim.
cillop ( kibar, güzel, miss ) gibi duruyor
Teşekkürler Ali'm :) beğendiğine sevindim.
Bugüne kadar gördüğüm en farklı ve en ilgi çekici konsept bu oldu gerçekten. Standardın dışında ve aynı zamanda mantık çerçevesinde olan fikirleri çok beğeniyorum.
Emeğine sağlık, başarılar.
Teşekkür ederim adminim :) olabildiğince her ayrıntıyı düşünmeye ve ona göre dizayn etmeye çalıştım. Beğenmenize sevindim, tekrardan teşekkür ederim.

Çok beğendim hocam elinize sağlık, saltanat tipi serverlar için güzel bir yenilik olabilir

map tasarımı ve renkler aşırı güzel fakat slotlar fazla belirgin gözükmüyor. Çevreyle biraz daha zıt renklerde olması iyi olabilir fazla göz yorar mapın rengide biraz daha belirgin olabilir

map tasarımı ve renkler aşırı güzel fakat slotlar fazla belirgin gözükmüyor. Çevreyle biraz daha zıt renklerde olması iyi olabilir fazla göz yorar mapın rengide biraz daha belirgin olabilir
Tavsiyeler için çok teşekkür ederim