Yardım mob ve player vurulduğunda pazar beyazlanması?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

texas1343

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
mob ve player vurulduğunda pazar beyaz renge bürünüyor bu sorunu nasıl çözebilirim? offline shop sistemi var

konu yanlış yere açmışım özür dilerim

Vurduğunda değil de kamera konumunu değişmen ile alakalı görünüyor.

Şu konudaki fix işini görür bir dene istersen: (Npc Beyaz Görünme Fix)
bende öyle düşündüm ilk başta ama videonun en başına bak vurur vurmaz kamera oynatmadan gidiyor rengi. sonralara doğru ama kamera açısından gidiyor gibi gözüküyor haklısın. bu fix dediğin gibi belki işe yarar ama yaramazsa pazarın rengi gittiğinde bir syserr kaydı oluyor mu ya da debug clientte bir şey gözüküyor mu onu söylersen iyi olur @texas1343

bende öyle düşündüm ilk başta ama videonun en başına bak vurur vurmaz kamera oynatmadan gidiyor rengi. sonralara doğru ama kamera açısından gidiyor gibi gözüküyor haklısın. bu fix dediğin gibi belki işe yarar ama yaramazsa pazarın rengi gittiğinde bir syserr kaydı oluyor mu ya da debug clientte bir şey gözüküyor mu onu söylersen iyi olur @texas1343
Evet 1. de öyle 2. de kamera konumu ile alakalı gibi görünüyor. İllaki syserr yazıyordur önce bu fixi denesin olmadı syserr üzerinden yola çıkılır

şuan denedim denemeden önce seon pyeong de beyaz gözüküyordu fix deneyip tekrardan bakınca seon pyeong beyaz olmadı ama pazar aynı maalesef birde debug modu build almıyor miles.lib dosyasını açamamış :( vakti olan varsa anydesk verebilirim