Çözüldü mob proto proto güncelleme

• Konuyu açan Konuyu açan TheAdmin33
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 483
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

TheAdmin33

Ah, bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
benim kullandığım filesta element efsunları yoktu sonradan ekledim ama mob proto yu güncellemem lazım moblara ATT_ELEC,ATT_WIND,ATT_EARTH,ATT_DARK eklemem gerekiyor bunu tek tek ellemi yazmam lazım yoksa kolay bir yolu varmı?

Çözüm
@TheAdmin33 sadece belli moblara mı eklenecek bu olay ona göre yazıyım programı. Detaylı bilgi verirsen daha basit ve herkesin kullanacağı bir şeyler olur.

Edit.
Aşağıdaki gibi bir şey mi arıyorsun? Yani yazabileceğim en kullanışlı şey buna benzer bir şeyler olur belki biraz daha algoritma katabilirim en fazla.

Edit2.
Bir şeyler yapıp konuyu güncelledim oradan bakarsın.
TXT Sıralama
Normal şartlarda tek tek eklemen gerekiyor. Ama c++ ve ya her hangi bir dille basit bir uygulama yazarak yapabilirsin. Ben masktype ve masksubtype kısmını bu şekilde yapmıştım.

ben daha npc, pet ,boss, zindan vs eklemedim başka bir filesın mob_protosuyla değiştirebilmiyim ki?

@TheAdmin33 sadece belli moblara mı eklenecek bu olay ona göre yazıyım programı. Detaylı bilgi verirsen daha basit ve herkesin kullanacağı bir şeyler olur.

Edit.
Aşağıdaki gibi bir şey mi arıyorsun? Yani yazabileceğim en kullanışlı şey buna benzer bir şeyler olur belki biraz daha algoritma katabilirim en fazla.

Edit2.
Bir şeyler yapıp konuyu güncelledim oradan bakarsın.
TXT Sıralama

Son düzenleme:
Çözüm