Yardım Mob hp yenileme hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan cobo54
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 526
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, bosslara hp yenileme vermeye çalışıyorum ancak bossun canı örneğin 265 milyon 5 saniyede %10 can yenileme verdiğimde %1 yeniliyor ancak 160 milyon can verip 5 saniyede %10 yenileme verdiğimde çalışıyor.

Umarım dediğimi anlatabilmişimdir. Kısaca farkettiğim üzere can yenileme 20 milyon üstü olunca yenilemiyor ama altında olunca (19milyon gibi) yeniliyor bunun mantığını bilen varsa yazarsa çok sevinirim. (Files bilişim filesi bu arada.) Filesin sahibinde yazdığımda bana o değerin yeterli olduğunu söyledi ancak oyun yapımda boss'a 20 milyon yenileme yetersiz gelmekte çünkü karakterim saniyede 50 milyondan fazla vuruyor.

Konu hakkında bilginiz varsa ya da can yenileme sınırı vs varsa bilginizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. İyi forumlar dilerim.

yenileme değerinin tanımı belkide yetersizdir long longa çekilmesi düzeltebilir ilgili tüm yerleri long longa çekmeniz lazım buda uğraştırabilir elinizde source yoksa zaten imkansız