Yardım Mob Drop İtem Hatası

• Konuyu açan Konuyu açan akarca
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 64
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

akarca

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Mob Drop İtemde Bazı Çalışmalar Yapıyorum Ister Proglamla Ister Manuelle Yanlız Yaptıgım Çalışmaları Dıkatlıce Wıdeo Olsun Arastırma Olsun Kopya Yapıştır Olsun Bır Cok İşlemlerı Denedım Şayet Ya Ch Acılmaz Yaptıgım İşlemlerden Ya Hata Verır Ya Eskı Yedek Aldıgım Dosyaları Gerı Yuklesem Ch Acılır Yada Kompıle Temızledıgım Zaman Acılır Ch 3 Gundur Bu Hatanın Nerde Oldugunu Anlamaya Çalışıyorum Bılemedım Kod Desen Düzensizlik Desen Yanlışlık Yok 1-1 Herseyı Uyguluyorum Ama Örnegın Deneme Tesk Olarak Mavi Ölüme ep Koyuyorum Atmıyor Yada Ch Acılmaz Ancak Yazdıgım Kodu Tekrar Sılıp Oyle Acılır Sorun Bendemı Oyundamı Bende Anlamadım ne yapabılırım dosyayı sılıyorum yenı dosya acıyorum yok ne yaptımsa aklınıza gelebılcek herseyı denedım sorun yasıyorum ne yaptımsa belkıde hata bende diyorum ama yedek aldıgım dosya uzerındekı kodlamayı yapmama rahmen sıkıntı ıcındeyım gördüğünüz gibi en son baktım hata verıyor sıfır lıste olarak bıraktım ch acıldı yada eskı dosyasını bıraksam acılır sınırden eskı dosyada sıldım suan bos halıne ıslem yapamıyorum

Dosya Eklentileri

• 8888888.webp
    8888888.webp
    38,1 KB · Gösterim: 32
Son düzenleme:
Merhaba o dosyaya şöyle ekleme yaparmısın.

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Group    isim
{
    Mob    103
    Type    drop
    1    eşya_kodu    adet    düşme_oranı
    2    4012    1    0.2
    3    11402    1    0.2
    4    16022    1    0.2
}

1.sıradakinide değiştir anlaman için orda yazanların ne işe yaradığını yazdım