Çözüldü Metinlere Karşı Güçlü Efsunu Unknown Type Olarak Gözüküyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

lmaohw

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar serverimde 10 taneye yakın fazladan bonus var bu şekilde metinlere karşı güç bosslara karşı güç vs. bunların efsunu işliyor fakat itemin üstüne gelince UnknownType 255 yazıyor sebebi nedir ? Server item protoyu txtden çekiyor navicat girip item_attr kısmına efsunu eklemem mi gerekiyor ?

Selamlar serverimde 10 taneye yakın fazladan bonus var bu şekilde metinlere karşı güç bosslara karşı güç vs. bunların efsunu işliyor fakat itemin üstüne gelince UnknownType 255 yazıyor sebebi nedir ? Server item protoyu txtden çekiyor navicat girip item_attr kısmına efsunu eklemem mi gerekiyor ?
sanırsam önce client srcye sonra client srcye eklediğin yazıyla locale_game ya da locale_interface.txtye eklemen gerekiyor. efsun ekleme konusu bul nasıl yapıldığını takip et bulursun zaten.

sanırsam önce client srcye sonra client srcye eklediğin yazıyla locale_game ya da locale_interface.txtye eklemen gerekiyor. efsun ekleme konusu bul nasıl yapıldığını takip et bulursun zaten.
Baktım onlara tamamen kontrol ettim bir sorun göremedim ya da ben göremiyorum :/ birazdan tekrar bir kontrol edicem en baştan sorunu çözersem yazarım

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

özellikle dump proto kısmında ki ItemCSVReader.cpp dosyasında define eklimi kontrol et ve pack kısmınıda kontrol et.
Sen söyleyince tekrar gittim dump protoyu kontrol edip yeniden build aldım ardından item protoyu derleyip locale attım sorun düzeldi ya :D dump protoya kodu ekleyip buildi almamışım eski dumpproto.exe ile alıyormuşum itemprotoyu falan :D çok komik geldi sinirim bozuldu valla teşekkür ederim <3

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.