Soru Metin2'nin oyuncu sayısı

Herhangi bir konuda danışmak istediğiniz soru varsa bu öneki seçebilirsiniz.

YunusEmreOfficial

cout << "Jr. Lyrion" << endl ;
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Çok merak ettiğim bir paylaşım gördüm facebookta +250.000 bin oyuncu anlık diyolar ve sitede de 342.500 civarı oyuncu sayısı yazıyor. Gerçekten bu kadar olabilr mi ?
Bir çoğunun yalan olduğunu biliyorum ama 1 oyun için hemde pvp için bu mümkün olabilir mi ? Ne kadar mümkün olabilir sizce ?
Reklam olmaması adına isim vermiycem.

olamaz tamamen şişme maksimum 20k ise öpsünler başlarına koysunlar

olamaz tamamen şişme maksimum 20k ise öpsünler başlarına koysunlar
Doğru zaten tr de bile oyuncu azalmışken çok saçmalıyolar. Birde ismi duyulan birisi yapınca insan bi merak ediyor açıkcası

IMG-20241013-WA0000.webp

Şu na bak gerçek gibi birde chat koymuşlar. 😂😂😂

en baba 15 20k kitlesi var pvp sektörünün taş çatlasın farklı sektörlerde reklam vs verdiler diyelim 30 35k görür oda anlık görür 1 2 güne kalmaz
Ben şahsen en baba 10 k gördüklerini düşünüyorum.

Tekil oyuncu olarak tr piyasasında 1500-3000 arası oluyor en baba pvp, trnin yeni etkinlik swleri de buna yakın açılış yapıyor. 1 kişi 3 4 hesap açarsa 10 12k görünüyor en babasında.

Sitede 500k görüp oyuna girince ne kadar kalabalıkmış diyen oyuncular gerçek 1k oyuncunun ne kadar kalabalık gözüktüğünü görse aklını kaybeder, bu piyasanın en büyük hype ile açılan global/türk p-sunucularının en çılgın açılış yapanı maksimum anlık 10k online görmüştür, bu da çok nadir örnek olması açısından söylüyorum. Şuan official de bütün serverlerin toplamının anlık online sayısı 20k'yı geçemez, pvp piyasasındaki kitle de taş çatlasın 10-15 binlik bir kitle zaten, ama bu sayılar az gibi gözükmesin anlık 3k online sahibi sunucuların bir ayda kazandığı paralar hala çok yüksek, o yüzden milyon eurolar kazanan futbolculara kadar reklam verebiliyorlar.

Sitelerdeki "sallama" online sayılar temel olarak algı için kullanılıyor, başka pek bir esprisi yok.